Реєстр суб'єктів освітньої діяльності

Заклади загальної середньої освіти

Сумська область

Кількість закладів: 425

Увага! Назву закладу освіти вказано червоним, якщо дані в Реєстрі не підтверджені органом управління у сфері освіти.

Суми

Військовий ліцей Державної прикордонної служби України
Суми, Сумська область, вулиця Герасима Кондратьєва, 165
Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Сумської міської ради
Суми, Сумська область, вулиця Гетьмана Павла Скоропадського, 8
Приватний заклад загальної середньої освіти ліцей «Просперітас»
Суми, Сумська область, вулиця Герасима Кондратьєва, 52
Сумська початкова школа № 11 Сумської міської ради
Суми, Сумська область, вулиця Харківська, 66
Сумська початкова школа № 14 Сумської міської ради
Суми, Сумська область, вулиця Леоніда Бикова, 9
Сумська початкова школа № 28 Сумської міської ради
Суми, Сумська область, вулиця Данила Галицького, 22
Сумська початкова школа № 30 "Унікум" Сумської міської ради
Суми, Сумська область, вулиця Івана Сірка, 2А
Сумська початкова школа № 32 Сумської міської ради
Суми, Сумська область, вулиця Холодногірська, 47
Сумська спеціальна початкова школа № 31 Сумської міської ради
Суми, Сумська область, вулиця Хворостянка, 4,6

Глухів (Сумська область)

Конотоп (Сумська область)

Конотопська початкова школа «Казка» Конотопської міської ради Сумської області
Конотоп, Сумська область, вулиця Успенсько-Троїцька, 58
Конотопська початкова школа «Лідер» Конотопської міської ради Сумської області
Конотоп, Сумська область, вулиця Володимира Шухова, 10
Конотопський ліцей №1 Конотопської міської ради Сумської області
Конотоп, Сумська область, вулиця Братів Лузанів, 21(а/с28)
Конотопський ліцей №12 Конотопської міської ради Сумської області
Конотоп, Сумська область, вулиця Ярослава Мудрого, 2
Конотопський ліцей №13 Конотопської міської ради Сумської області
Конотоп, Сумська область, вулиця Б.Хмельницького, 91
Конотопський ліцей №14 Конотопської міської ради Сумської області
Конотоп, Сумська область, вулиця Січових Стрільців, 29
Конотопський ліцей №2 Конотопської міської ради Сумської області
Конотоп, Сумська область, вулиця Виконкомівська, 12
Конотопський ліцей №5 Конотопської міської ради Сумської області
Конотоп, Сумська область, вулиця Короленка, 6
Конотопський ліцей №9 Конотопської міської ради Сумської області
Конотоп, Сумська область, вулиця Сарнавська, 38-А
Підлипненський ліцей Конотопської міської ради Сумської області
с. Підлипне, Конотоп, Сумська область, вулиця Короленка, 18-А

Лебедин (Сумська область)

Охтирка (Сумська область)

Ромни (Сумська область)

Шостка (Сумська область)

Білопільський район (Сумська область)

Біланівська гімназія Річківської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Білани, Білопільський район, Сумська область, вулиця Лесі Українки, 9
Білопільська гімназія №3 Білопільської міської ради Сумського району Сумської області
Білопілля, Білопільський район, Сумська область, вулиця Петропавлівська, 12
Білопільська гімназія №4 Білопільської міської ради Сумського району Сумської області
Білопілля, Білопільський район, Сумська область, вулиця Вокзальна, 31
Білопільська гімназія №5 Білопільської міської ради Сумського району Сумської області
Білопілля, Білопільський район, Сумська область, вулиця Сумська, 7
Білопільський ліцей №1 Білопільської міської ради Сумської області
Білопілля, Білопільський район, Сумська область, вулиця Макаренка, 15
Білопільський ліцей №2 імені С.М. Гордієнка Білопільської міської ради Сумської області
Білопілля, Білопільський район, Сумська область, вулиця Соборна, 84
Верхосульська гімназія Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області
с. Верхосулка, Білопільський район, Сумська область, вулиця Миру, 48
Вирівський ліцей Річківської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Вири, Білопільський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 40
Ворожбянська гімназія №4 Ворожбянської міської ради Сумської області
Ворожба, Білопільський район, Сумська область, вулиця Вячеслава Безсокирного, 1
Ворожбянський ліцей (опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області
Ворожба, Білопільський район, Сумська область, вулиця Центральна, 22
Ворожбянський ліцей №1 Ворожбянської міської ради Сумської області
Ворожба, Білопільський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 5
Воронівська філія Білопільського ліцею №1 Білопільської міської ради Сумської області
с. Воронівка, Білопільський район, Сумська область, вулиця Молодіжна, 12 А
Ганнівсько-Вирівська філія Куянівської гімназій Білопільської міської ради Сумського району Сумської області
с. Ганнівка-Вирівська, Білопільський район, Сумська область, вулиця Глазуна, 40
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "УЛЯНІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА"
смт Улянівка, Білопільський район, Сумська область, вулиця Суворова, 27
Коршачинська загальноосвітня школа I-II ступенів Білопільської районної ради Сумської області
с. Коршачина, Білопільський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1
Куянівська гімназія Білопільської міської ради Сумського району Сумської області
с. Куянівка, Білопільський район, Сумська область, вулиця Пилипа Сітала, 1
Луциківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області
с. Луциківка, Білопільський район, Сумська область, вулиця Вигін, 1
Марківська гімназія Миколаївської селищної ради Сумської області
с. Марківка, Білопільський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1
Миколаївський ліцей Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області
смт Миколаївка, Білопільський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 6
Річківська гімназія Річківської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Річки, Білопільський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 6
Тучненська гімназія Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області
с. Тучне, Білопільський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 4
Улянівський ліцей Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області
смт Улянівка, Білопільський район, Сумська область, площа Колесніка, 20
Шкуратівська гімназія Ворожбянської міської ради Сумської області
с. Шкуратівка, Білопільський район, Сумська область, вулиця Центральна, 19

Буринський район (Сумська область)

Біжівська гімназія з дошкільним підрозділом Буринської міської ради Сумської області
с. Біжівка, Буринський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 5
Буринський міський ліцей №1 імені В.М. Кравченка Буринської міської ради Сумської області
Буринь, Буринський район, Сумська область, вулиця Макаренка, 3
Буринський міський ліцей №2 імені Ю.М. Лавошника Буринської міської ради Сумської області
Буринь, Буринський район, Сумська область, вулиця Шевченка, 2
Буринський міський ліцей №3 Буринської міської ради Сумської області
Буринь, Буринський район, Сумська область, вулиця Центральна, 4-Г
Воскресенський ліцей з дошкільним підрозділом Буринської міської ради Сумської області
с. Воскресенка, Буринський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 9
Гвинтівський ліцей з дошкільним підрозділом Буринської міської ради Сумської області
с. Гвинтове, Буринський район, Сумська область, вулиця Лугова, 25
Дяківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
с. Дяківка, Буринський район, Сумська область, вулиця Богдана Хмельницького, 3
Жуківська гімназія Буринської міської ради Сумської області
с. Жуківка, Буринський район, Сумська область, вулиця Сарничева, 4
Клепалівська гімназія з дошкільним підрозділом Буринської міської ради Сумської області
с. Клепали, Буринський район, Сумська область, вулиця Центральна, 1
Михайлівська гімназія Буринської міської ради Сумської області
с. Михайлівка, Буринський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1
Першотравневий ліцей імені В.Г. Михайлика Буринської міської ради Сумської області
с. Слобода, Буринський район, Сумська область, вулиця Заводська, 8
Пісківська загальноосвітня школа I-III ступенів Буринської міської ради Сумської області
с. Піски, Буринський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 5
Слобідський ліцей Буринської міської ради Сумської області
с. Слобода, Буринський район, Сумська область, вулиця Солдатенка, 4
Суховерхівська загальноосвітня школа I-II ступенів Буринської міської ради Сумської області
с. Суховерхівка, Буринський район, Сумська область, вулиця Чкалова, 6
Успенський ліцей Буринської міської ради Сумської області
с. Успенка, Буринський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1-Б
Червонослобідський ліцей Буринської міської ради Сумської області
с. Червона Слобода, Буринський район, Сумська область, вулиця Центральна, 10-б
Черепівський ліцей Буринської міської ради Сумської області
с. Черепівка, Буринський район, Сумська область, вулиця Павла Попова, 7

Великописарівський район (Сумська область)

Братеничанська філія Ліцею імені І.М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області
с. Братениця, Великописарівський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 34
Добрянська філія Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області
с. Добрянське, Великописарівський район, Сумська область, вулиця Миру, 10
Заводський ліцей Кириківської селищної ради
смт Кириківка, Великописарівський район, Сумська область, вулиця Правдинська, 32
Кириківський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Кириківської селищної ради
смт Кириківка, Великописарівський район, Сумська область, вулиця Шевченка, 37
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Правдинська спеціальна школа"
с. Іванівка, Великописарівський район, Сумська область, вулиця Пушкіна, 2
Ліцей імені І. М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області
смт Велика Писарівка, Великописарівський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 6
Пожнянська філія Ліцею імені І.М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області
с. Пожня, Великописарівський район, Сумська область, вулиця Митрофанова, 1
Попівська філія Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області
с. Попівка, Великописарівський район, Сумська область, вулиця Сонячна, 2

Глухівський район (Сумська область)

комунальний заклад Есманьської селищної ради "Есманьська загальноосвітня школа I-III ступенів"
смт Есмань, Глухівський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 49
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ШАЛИГИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА"
смт Шалигине, Глухівський район, Сумська область, вулиця Червона, 4

Конотопський район (Сумська область)

Дубов'язівський ліцей Дубов'язівської селищної ради Конотопського району Сумської області
смт Дубов'язівка, Конотопський район, Сумська область, вулиця В.Глуховця, 3

Краснопільський район (Сумська область)

Великобобрицький ліцей Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Великий Бобрик, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Черепівка, 1
Великорибицька філія Миропільського ліцею Миропільської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Велика Рибиця, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Сумська, 2
Грабовська гімназія Краснопільської селищної ради
с. Грабовське, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Грабовського, 1
Краснопільська вечірня школа Краснопільської районної ради Сумської області
смт Краснопілля, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Перемоги, 1
Краснопільська філія Краснопільського ліцею №1 Краснопільської селищної ради
смт Краснопілля, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Слов’янська, 24
Краснопільський ліцей №1 Краснопільської селищної ради
смт Краснопілля, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Перемоги, 1
Краснопільський ліцей №2 Краснопільської селищної ради
смт Краснопілля, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Сумська, 4
Мезенівська гімназія Краснопільської селищної ради
с. Мезенівка, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Троїцька, 2
Миропільський ліцей Миропільської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Миропілля, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Сумська, 38
Михайлівська філія Краснопільської ЗОШ І - ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області
с-ще Михайлівське, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Чернишевського, 89
Осоївський ліцей Краснопільської селищної ради
с. Осоївка, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Слобожанська, 2
Покровська початкова школа Краснопільської селищної ради
с. Покровка, Краснопільський район, Сумська область, провулок Шкільний, 1а
Ряснянський ліцей Краснопільської селищної ради
с. Рясне, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Перемоги, 50
Самотоївський ліцей Краснопільської селищної ради
с. Самотоївка, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Макаренка, 41
Славгородський ліцей Краснопільської селищної ради
с. Славгород, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Базарська, 1
Тур'янська початкова школа Краснопільської селищної ради
с. Тур'я, Краснопільський район, Сумська область, провулок Шкільний, 1
Угроїдський ліцей Краснопільської селищної ради
смт Угроїди, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Мачулівка, 8
Хмелівська гімназія Краснопільської селищної ради
с. Хмелівка, Краснопільський район, Сумська область, вулиця Просічанська, 2
Чернеччинський ліцей Краснопільської селищної ради
с. Чернеччина, Краснопільський район, Сумська область, вулиця 40 років Перемоги, 2,Б

Кролевецький район (Сумська область)

Алтинівський ліцей Кролевецької міської ради
с. Алтинівка, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Чайківка, 19
Бистрицька гімназія Кролевецької міської ради
с. Бистрик, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Центральна, 93е
Грузчанська гімназія Кролевецької міської ради
с. Грузьке, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Шкільна, 33
Добротівська гімназія Кролевецької міської ради
с. Добротове, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Мічуріна, 70
Дубовицький ліцей Кролевецької міської ради
с. Дубовичі, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Павла Цимбала, 8
Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради
Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, проспект Миру, 2
Кролевецький ліцей №2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради
Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Героїв України, 39
Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради
Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, площа Свободи, 35
Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради
Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Андріївська, 73
Обтівський ліцей Кролевецької міської ради
с. Обтове, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Центральна, 110
Опорний заклад «Мутинський ліцей» Кролевецької міської ради
с. Мутин, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Колективна, 4а
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради
Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Чкалова, 36
Реутинська гімназія Кролевецької міської ради
с. Реутинці, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Перемоги, 56
Спаська гімназія Кролевецької міської ради
с. Спаське, Кролевецький район, Сумська область, вулиця В'язова, 3
Тулиголівський ліцей Кролевецької міської ради
с. Тулиголове, Кролевецький район, Сумська область, вулиця Шлях, 22

Лебединський район (Сумська область)

Голубівський ліцей Садівської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Голубівка, Лебединський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 2
Гринцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області
с. Гринцеве, Лебединський район, Сумська область, вулиця Покровська, 11а
Гудимівський заклад загальної середньої освіти І ступеня Лебединської міської ради Сумської області
с. Гудимівка, Лебединський район, Сумська область, вулиця Кучерова, 11
Комунальний заклад Сумської обласної ради - Штепівський навчально-реабілітаційний центр
с. Штепівка, Лебединський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 25
Московськобобрицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області
с. Московський Бобрик, Лебединський район, Сумська область, вулиця Центральна, 19
Павленківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області
с. Павленкове, Лебединський район, Сумська область, вулиця Центральна, 19

Липоводолинський район (Сумська область)

Байрацький ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області
с. Байрак, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Миру, 32
Беївський ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області
с. Беєве, Липоводолинський район, Сумська область, провулок Шкільний, 8
Берестівський ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області
с. Берестівка, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Сумська, 1
Капустинський ліцей Синівської сільської ради Сумської області
с. Капустинці, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Беївська, 1
Колядинецький ліцей Синівської сільської ради Сумської області
с. Колядинець, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Щастя, 24
Липоводолинський ліцей Липоводолинської селищної ради
смт Липова Долина, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Короленка, 1
Саївський ліцей Синівської сільської ради Сумської області
с. Саї, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 20
Семенівський ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області
с. Семенівка, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 2
Синівський ліцей Синівської сільської ради Сумської області
с. Синівка, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Миру, 11
Сухогруньська гімназія Липоводолинської селищної ради Сумської області
с-ще Суха Грунь, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Московська, 23
Яснопільщанська гімназія Липоводолинської селищної ради Сумської області
с. Яснопільщина, Липоводолинський район, Сумська область, вулиця Кувардіна, 6

Недригайлівський район (Сумська область)

Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області
смт Терни, Недригайлівський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 2

Охтирський район (Сумська область)

Бугруватський ліцей Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області
с. Бугрувате, Охтирський район, Сумська область, вулиця Зелена, 4
Височанський ліцей Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області
с. Високе, Охтирський район, Сумська область, вулиця Харківська, 40
Грунський ліцей імені Андрія Діхтяренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області
с. Грунь, Охтирський район, Сумська область, площа імені Остапа Вишні, 1
Комишанський ліцей Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області
с. Комиші, Охтирський район, Сумська область, вулиця Київська, 55
Куземинський ліцей імені Василя Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області
с. Куземин, Охтирський район, Сумська область, вулиця Центральна, 22-А
Малопавлівський ліцей Комишанської сільської ради Охтирського району Сумської області
с. Мала Павлівка, Охтирський район, Сумська область, вулиця Шляхівська, 14
Олешнянський ліцей Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області
с. Олешня, Охтирський район, Сумська область, провулок Шкільний, 1
Пологівська гімназія Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області
с. Пологи, Охтирський район, Сумська область, вулиця Лозового, 50
Сонячненський ліцей Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області
с. Сонячне, Охтирський район, Сумська область, вулиця Ластович, 33

Путивльський район (Сумська область)

В'язенська гімназія Путивльської міської ради
с. В'язенка, Путивльський район, Сумська область, вулиця Незалежна, 3
Веселівська філія Путивльського ліцею №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради
с. Веселе, Путивльський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1
Заріченська філія Путивльського ліцею № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради
с. Зарічне, Путивльський район, Сумська область, вулиця Шевченка, 108
Зінівська гімназія Путивльської міської ради
с. Зінове, Путивльський район, Сумська область, вулиця Зарічна, 12
Князівська гімназія Новослобідської сільської ради
с. Князівка, Путивльський район, Сумська область, вулиця Центральна, 25
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПУТИВЛЬСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ"
Путивль, Путивльський район, Сумська область, вулиця князя Володимира, 53
Мазівська гімназія Новослобідської сільської ради
с. Мазівка, Путивльський район, Сумська область, вулиця Миру, 15
Новослобідський ліцей Новослобідської сільської ради
с. Нова Слобода, Путивльський район, Сумська область, вулиця Велика, 1А
Путивльський ліцей № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради
Путивль, Путивльський район, Сумська область, проспект Іоанна Путивльського, 79
Путивльський ліцей №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради
Путивль, Путивльський район, Сумська область, вулиця Героїв Путивльщини, 76
Рев'якинська філія Путивльського ліцею №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради
с. Рев'якине, Путивльський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1
Руднєвський ліцей Путивльської міської ради
с. Руднєве, Путивльський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1
Стрільниківська гімназія Путивльської міської ради
с. Стрільники, Путивльський район, Сумська область, вулиця Центральна, 50
Юр'ївська гімназія Новослобідської сільської ради
с. Юр'єве, Путивльський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1А

Роменський район (Сумська область)

Герасимівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області
с. Герасимівка, Роменський район, Сумська область, вулиця Герасимівська, 1
Голінська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області
с. Голінка, Роменський район, Сумська область, вулиця Вишнева, 2
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ГЛИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА"
с. Глинськ, Роменський район, Сумська область, вулиця Партизанська, 12
Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області
с. Миколаївка, Роменський район, Сумська область, вулиця Центральна, 9 В
Перехрестівський заклад загальної середньої освіти ІІІ ступеня Роменської міської ради Сумської області
с. Перехрестівка, Роменський район, Сумська область, вулиця Вишнева, 19
Плавинищенський ліцей Роменської міської ради Сумської області
с. Плавинище, Роменський район, Сумська область, площа Українська, 52
Погожокриницький ліцей Роменської міської ради Сумської області
с. Погожа Криниця, Роменський район, Сумська область, вулиця Центральна, 13

Середино-Будський район (Сумська область)

Жихівський ліцей Середино-Будської міської ради Сумської області
с. Жихове, Середино-Будський район, Сумська область, вулиця Зарічна, 5
Журавський ліцей Зноб-Новгородської селищної ради Сумської області
с. Журавка, Середино-Будський район, Сумська область, вулиця Шевченка, 1-А
Зноб-Новгородський ліцей Зноб-Новгородської селищної ради Сумської області
смт Зноб-Новгородське, Середино-Будський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 13
Зноб-Трубчевська гімназія Зноб-Новгородської селищної ради Сумської області
с. Зноб-Трубчевська, Середино-Будський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 3
Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради Сумської області
Середина-Буда, Середино-Будський район, Сумська область, вулиця Троїцька, 1
Середино-Будський ліцей №2 Середино-Будської міської ради Сумської області
Середина-Буда, Середино-Будський район, Сумська область, вулиця Соборна, 44
Чернацький ліцей Середино-Будської міської ради Сумської області
с. Чернацьке, Середино-Будський район, Сумська область, вулиця Центральна, 24

Сумський район (Сумська область)

Бездрицький ліцей Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області
с. Бездрик, Сумський район, Сумська область, вулиця Жовтнева, 37
Великочернеччинський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Сумської міської ради
с. Велика Чернеччина, Сумський район, Сумська область, вулиця Центральна, 8
Кіндратівський ліцей Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області
с. Кіндратівка, Сумський район, Сумська область, вулиця Гагаріна, 5/7
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КОСІВЩИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА"
с. Косівщина, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 6
Кровненська гімназія Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Кровне, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 9а
Лікарська гімназія Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Лікарське, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 32
Миколаївський ліцей Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Миколаївка, Сумський район, Сумська область, вулиця Перемоги, 34
Низівський ліцей Садівської сільської ради Сумського району Сумської області
смт Низи, Сумський район, Сумська область, вулиця Шлях, 10
Новосуханівський ліцей Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області
с. Новосуханівка, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 4
Олексіївський ліцей Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області
с. Олексіївка, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 32
Опорний заклад Верхньосироватський ліцей Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Верхня Сироватка, Сумський район, Сумська область, площа Козацької слави, 5
Підліснівський ліцей Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області
с. Підліснівка, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 14-А
Садівський ліцей Садівської сільської ради Сумського району Сумської області
с-ще Сад, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 3
Северинівська гімназія Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Северинівка, Сумський район, Сумська область, вулиця Вишнева, 40
Старосільський ліцей Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Старе Село, Сумський район, Сумська область, вулиця Набережна, 1б
Степанівська філія Степанівського ліцею Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області
смт Степанівка, Сумський район, Сумська область, вулиця Центральна, 1
Степанівський ліцей Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області
смт Степанівка, Сумський район, Сумська область, вулиця Центральна, 70
Стецьківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Сумської міської ради
с. Стецьківка, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 5
Сульський ліцей Садівської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Сула, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1-А
Токарівський ліцей Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області
с. Токарі, Сумський район, Сумська область, вулиця Джерельна, 1
Хотінський ліцей Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області
смт Хотінь, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 10
Яструбинська початкова школа Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області
с. Яструбине, Сумський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 4

Тростянецький район (Сумська область)

Білківський заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Тростянецької міської ради
с. Білка, Тростянецький район, Сумська область, вулиця Шкільна, 1
Буймерська загальноосвітня школа I-III ступенів Тростянецької районної ради Сумської області
с. Буймер, Тростянецький район, Сумська область, вулиця Леніна, 34
Гребениківська філія ліцею Боромлянської сільської ради
с. Гребениківка, Тростянецький район, Сумська область, вулиця Анатолія Верещаги, 2а
заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №3 Тростянецької міської ради
Тростянець, Тростянецький район, Сумська область, вулиця Шевченка, 13
заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Тростянецької міської ради
Тростянець, Тростянецький район, Сумська область, вулиця Кеніга, 15
ліцей Боромлянської сільської ради
с. Боромля, Тростянецький район, Сумська область, вулиця Харківська, 8
Новгородська філія ліцею Боромлянської сільської ради
с. Новгородське, Тростянецький район, Сумська область, вулиця Вишнева, 15
Станівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Тростянецької міської ради
с. Станова, Тростянецький район, Сумська область, вулиця Центральна, 7

Шосткинський район (Сумська область)

Воронізька загальноосвітня школа I-III ступенів імені П.О. Куліша Шосткинської міської ради Сумської області
смт Вороніж, Шосткинський район, Сумська область, вулиця Новгород-Сіверська, 2
Чапліївська загальноосвітня школа I-III ступенів Шосткинської міської ради Сумської області
с. Чапліївка, Шосткинський район, Сумська область, вулиця Центральна, 2

Ямпільський район (Сумська область)

Імшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ямпільської селищної ради
с. Імшана, Ямпільський район, Сумська область, вулиця Центральна, 7
Ямпільська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Ямпільської селищної ради
смт Ямпіль, Ямпільський район, Сумська область, вулиця Шкільна, 10
Ямпільська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Ямпільської селищної ради
смт Ямпіль, Ямпільський район, Сумська область, вулиця Спасо-Преображенська, 58