Реєстр суб'єктів освітньої діяльності

Заклади загальної середньої освіти

Чернігівська область

Кількість закладів: 457

Увага! Назву закладу освіти вказано червоним, якщо дані в Реєстрі не підтверджені органом управління у сфері освіти.

Чернігів

гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю
Чернігів, Чернігівська область, вулиця Доценка, 29
комунальний заклад "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради
Чернігів, Чернігівська область, вулиця Тероборони, 50
комунальний заклад "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради
Чернігів, Чернігівська область, проспект Михайла Грушевського, 56
ліцей №15
Чернігів, Чернігівська область, вулиця Козацька, 4-Б
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "МУДРАНГЕЛИКИ"
Чернігів, Чернігівська область, вулиця князя Чорного, 4
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІЦЕЙ "РОБОСКУЛ М. ЧЕРНІГОВА"
Чернігів, Чернігівська область, вулиця Полуботка гетьмана, 17
Чернігівська спеціальна школа №1 Чернігівської міської ради
Чернігів, Чернігівська область, вулиця П'ятницька, 69-А
Чернігівський ліцей №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області
Чернігів, Чернігівська область, проспект Левка Лук'яненка, 45-Б
Чернігівський ліцей №32 Чернігівської міської ради Чернігівської області
Чернігів, Чернігівська область, вулиця Шевчука, 11
Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
Чернігів, Чернігівська область, вулиця Стрілецька, 1

Ніжин (Чернігівська область)

Ніжинська гімназія № 6 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Мигалівська, 15
Ніжинська гімназія №1 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Гребінки, 4
Ніжинська гімназія №10 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Станіслава Прощенко, 54
Ніжинська гімназія №13 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Овдіївська, 227
Ніжинська гімназія №14 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Шекерогринівська, 54-А
Ніжинська гімназія №17 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Прилуцька, 162
Ніжинська гімназія №2 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 56
Ніжинська гімназія №3 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Станіслава Прощенко, 6-А
Ніжинська гімназія №5 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Воздвиженська, 72
Ніжинська гімназія №9 Ніжинської міської ради Чернігівської області
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 103
Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради
Ніжин, Чернігівська область, вулиця Богуна, 1

Новгород-Сіверський (Чернігівська область)

Новгород-Сіверська початкова школа "Дзвіночок" Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
Новгород-Сіверський, Чернігівська область, вулиця Владислава Шинкаренка, 9 А
Новгород-Сіверський державний ліцей імені К.Д. Ушинського
Новгород-Сіверський, Чернігівська область, вулиця Захисників України, 38
Новгород-Сіверський ліцей №1 Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
Новгород-Сіверський, Чернігівська область, вулиця Б.Майстренка, 2

Прилуки (Чернігівська область)

комунальний заклад "Прилуцька спеціальна школа" Чернігівської обласної ради
Прилуки, Чернігівська область, вулиця Київська, 329
Прилуцька гімназія №10 Прилуцької міської ради Чернігівської області
Прилуки, Чернігівська область, вулиця Київська, 375
Прилуцький ліцей №12 Прилуцької міської ради Чернігівської області
Прилуки, Чернігівська область, мікрорайон Військове містечко, 12
Прилуцький ліцей №14 Прилуцької міської ради Чернігівської області
Прилуки, Чернігівська область, вулиця Садова, 106
Прилуцький ліцей №2 Прилуцької міської ради Чернігівської області
Прилуки, Чернігівська область, вулиця Ветеранська, 2
Прилуцький ліцей №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області
Прилуки, Чернігівська область, провулок Фізкультурника, 24
ЧЕРНІГІВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОНЛАЙН ШКОЛА 977»
Прилуки, Чернігівська область, вулиця Київська, 210, оф.35

Бахмацький район (Чернігівська область)

Бахмацький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Бахмацької міської ради
с. Бахмач, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Лесі Українки, 1
Бахмацький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради
Бахмач, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Богдана Хмельницького, 11
Бахмацький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Бахмацької міської ради
Бахмач, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Олега Мартинова, 3
Бахмацький ліцей №1 Бахмацької міської ради
Бахмач, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Ярослава Мудрого, 2
Гайворонська гімназія Дмитрівської селищної ради Чернігівської області
с. Гайворон, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Єршова, 4
Голінський ліцей Дмитрівської селищної ради Чернігівської області
с. Голінка, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 59
Григорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради
с. Григорівка, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 36
Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради Чернігівської області
смт Дмитрівка, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 21
комунальний заклад "Батуринська спеціальна школа" Чернігівської обласної ради
Батурин, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Партизанська, 1
Красилівська гімназія Бахмацької міської ради
с. Красилівка, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Перемоги, 4
Кропивненський ліцей Дмитрівської селищної ради Чернігівської області
с. Кропивне, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 2
Курінська гімназія Бахмацької міської ради
с. Курінь, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Міщенка, 28
Курінський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради
с. Курінь, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 5
Пісківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради
с. Піски, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 39
Рубанський ліцей Дмитрівської селищної ради Чернігівської області
с. Рубанка, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Жовтнева, 1
Стрільницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради
с. Стрільники, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 10
Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради
с. Тиниця, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 8
Фастовецька гімназія Бахмацької міської ради
с. Фастівці, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 28
Халимонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради
с. Халимонове, Бахмацький район, Чернігівська область, вулиця Сіденка, 33

Бобровицький район (Чернігівська область)

Бобровицька гімназія Бобровицької міської ради Чернігівської області
Бобровиця, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця 30 років Перемоги, 155
Бобровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Бобровицької міської ради Чернігівської області
Бобровиця, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 60
Бобровицький ліцей Бобровицької міської ради Чернігівської області
Бобровиця, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 54
Браницька гімназія Бобровицької міської ради Чернігівської області
с. Браниця, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Богдана Хмельницького, 8
Бригинцівська гімназія Бобровицької міської ради Чернігівської області
с. Бригинці, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 22
Вороньківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новобасанської сільської ради Чернігівської області
с. Вороньки, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Захисників України (Гагаріна), 10
Горбачівська гімназія Бобровицької міської ради Чернігівської області
с. Горбачі, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 18
комунальний заклад "Старобасанська гімназія" Чернігівської обласної ради
с. Стара Басань, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Поштова, 1
Макарівська гімназія Бобровицької міської ради Чернігівської області
с. Макарівка, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 30
Марковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Чернігівської області
с. Марківці, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 2
Озерянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Чернігівської області
с. Озеряни, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 1
Петрівська гімназія Бобровицької міської ради Чернігівської області
с. Петрівка, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 2
Рудьківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бобровицької міської ради Чернігівської області
с. Рудьківка, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 49
Старобиківська гімназія (з дошкільним підрозділом) Новобасанської сільської ради Чернігівської області
с. Старий Биків, Бобровицький район, Чернігівська область, вулиця Героїв України (Акімова), 74

Борзнянський район (Чернігівська область)

Берестовецька гімназія Комарівської сільської ради
с. Берестовець, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 31
Борзнянська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Христини Алчевської Борзнянської міської ради Чернігівської області
Борзна, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Богдана Хмельницького, 3
Великозагорівська загальноосвітня школа I-III ступенів Плисківської сільської ради Чернігівської області
с. Велика Загорівка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 9 А
Височанський ліцей Височанської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Високе, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 79
Галайбинська гімназія Височанської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Галайбине, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Веселий Гай, 35
Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни Борзнянської міської ради Чернігівської області
Борзна, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Богдана Хмельницького, 1
Головеньківська гімназія Височанської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Головеньки, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Квітнева, 2
Кинашівська загальноосвітня школа I-III ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області
с. Кинашівка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Комарова, 1-Б
Комарівський ліцей Комарівської сільської ради
с. Комарівка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця В. Білозерського, 17
комунальний заклад "Борзнянський ліцей" Чернігівської обласної ради
Борзна, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Красносільського, 3
комунальний заклад "Комарівська гімназія" Чернігівської обласної ради
с. Комарівка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 1
Красносільський ліцей Комарівської сільської ради
с. Красносільське, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 50-А
Малозагорівська загальноосвітня школа I-II ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області
с. Мала Загорівка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Садова, 63
Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області
с. Миколаївка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Набережна, 1
Новомлинівська гімназія Височанської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Нові Млини, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Ярцева, 60-А
Носелівський ліцей Височанської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Носелівка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 5
Оленівська загальноосвітня школа I-III ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області
с. Оленівка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 93
Плисківська загальноосвітня школа I-III ступенів Плисківської сільської ради Чернігівської області
с. Плиски, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 36
Прохорський ліцей Комарівської сільської ради
с. Прохори, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 96
Сиволозька загальноосвітня школа I-III ступенів Плисківської сільської ради Чернігівської області
с. Сиволож, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 26
Степанівська гімназія Комарівської сільської ради
с. Степанівка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Вишнева, 2
Шаповалівська загальноосвітня школа I-III ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області
с. Шаповалівка, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Свято-Миколаївська, 9
Ядутинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області
с. Ядути, Борзнянський район, Чернігівська область, вулиця Сіверська, 70

Варвинський район (Чернігівська область)

Городнянський район (Чернігівська область)

Комунальний заклад «Вихвостівська гімназія» Тупичівської сільської ради
с. Вихвостів, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Покровська, 71
комунальний заклад Автуницька початкова школа Городнянської міської ради
с. Автуничі, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Армійська, 40
Комунальний заклад "Бурівська гімназія" Тупичівської сільської ради
с. Бурівка, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 25
Комунальний заклад "Бутівський ліцей" Городнянської міської ради Чернігівської області
с. Бутівка, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 42
Комунальний заклад "Городнянський ліцей №1" Городнянської міської ради Чернігівської області
Городня, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Чернігівська, 29
Комунальний заклад "Городнянський ліцей №2" Городнянської міської ради Чернігівської області
Городня, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Троїцька, 2А
комунальний заклад "Городнянський ліцей" Чернігівської обласної ради
Городня, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Петра Пиниці, 21
Комунальний заклад "Деревинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Городнянської міської ради
с. Деревини, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 147
комунальний заклад Ільмівська початкова школа Городнянської міської ради
с. Ільмівка, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 23
комунальний заклад Лемешівська початкова школа Городнянської міської ради
с. Лемешівка, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Попудренка, 45
комунальний заклад Мощенська початкова школа Городнянської міської ради
с. Мощенка, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Цимбаліста, 32
Комунальний заклад "Смичинський ліцей" Городнянської міської ради Чернігівської області
с. Смичин, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Чернігівська, 20
Комунальний заклад "Тупичівський ліцей" Тупичівської сільської ради
с. Тупичів, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Чернігівська, 40
Комунальний заклад "Хоробицький ліцей" Городнянської міської ради
с. Хоробичі, Городнянський район, Чернігівська область, вулиця Амосова, 55-Б

Ічнянський район (Чернігівська область)

Бакаївська гімназія Ічнянської міської ради
с. Бакаївка, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Вокзальна, 4
Бережівський ліцей Парафіївської селищної ради
с. Бережівка, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 36
Більмачівська гімназія Ічнянської міської ради
с. Більмачівка, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Садова, 1
Бурімська гімназія Ічнянської міської ради
с. Бурімка, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Перемоги, 25
Гмирянський ліцей Ічнянської міської ради
с. Гмирянка, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 68
Гужівський ліцей Ічнянської міської ради
с. Гужівка, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 26
Дорогинський ліцей Ічнянської міської ради
с. Дорогинка, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Набережна, 3
Дружбинський ліцей Ічнянської міської ради
смт Дружба, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Стадіонна, 5
Івангородський ліцей Ічнянської міської ради
с. Івангород, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 55
Іваницький ліцей Парафіївської селищної ради
с. Іваниця, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Петра Жовторіпенка, 11
Іржавецький ліцей Ічнянської міської ради
с. Іржавець, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 65
Ічнянська гімназія №1 Ічнянської міської ради
Ічня, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Бунівка, 5
Ічнянська гімназія імені Васильченка Ічнянської міської ради
Ічня, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Ічнянський ліцей №3 Ічнянської міської ради
Ічня, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Героїв Крут, 2
Ічнянський ліцей №4 Ічнянської міської ради
Ічня, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Травнева, 45
Крупичпільський ліцей Ічнянської міської ради
с. Крупичполе, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 2
Монастирищенська гімназія Ічнянської міської ради
с. Монастирище, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 13
Ольшанський ліцей Ічнянської міської ради
с. Ольшана, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Революції 1905 року, 51
Парафіївський ліцей Парафіївської селищної ради
смт Парафіївка, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 78
Рожнівський ліцей Ічнянської міської ради
с. Рожнівка, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Перемоги, 15
Тростянецький ліцей Парафіївської селищної ради
с-ще Тростянець, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Паркова, 2
Южненський ліцей Парафіївської селищної ради
с. Южне, Ічнянський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 53А

Козелецький район (Чернігівська область)

Білейківський ліцей Козелецької селищної ради
с. Білейки, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Б.Хмельницького, 11
Бобруйківська філія Козелецького ліцею № 1 Козелецької селищної ради
с. Бобруйки, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Чкалова, 35
Данівський ліцей Козелецької селищної ради
с. Данівка, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 118
Деснянський ліцей Деснянської селищної ради
смт Десна, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Довженка, 34
Євминський ліцей Остерської міської ради
с. Євминка, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Київська, 176
Карпилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Деснянської селищної ради Чернігівської області
с. Карпилівка, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 83
Козелецький ліцей № 1 Козелецької селищної ради
смт Козелець, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Франка, 36/1
Козелецький ліцей №2 Козелецької селищної ради
смт Козелець, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Соборності, 70
Козелецький ліцей №3 Козелецької селищної ради
смт Козелець, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Свято-Преображенська, 32-А
Крехаївська гімназія Остерської міської ради
с. Крехаїв, Козелецький район, Чернігівська область, провулок Шкільний, 7
Лемешівський ліцей Козелецької селищної ради
с. Лемеші, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Розумовських, 2
Лихолітська філія Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради
с. Лихолітки, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 25
Морівська філія Деснянського ліцею Деснянської селищної ради
с. Морівськ, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Петра Хонича, 29
Мостищенська філія Козелецького ліцею №1 Козелецької селищної ради
с. Мостище, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 15
Остерський ліцей № 1 Остерської міської ради
Остер, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Ярослава Мудрого, 94
Остерський ліцей № 2 Остерської міської ради
Остер, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 46
Патютинська філія Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради
с. Патюти, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Мартиненка, 24
Сираївський ліцей Козелецької селищної ради
с. Сираї, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 1
Скрипчинська філія Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради
с. Скрипчин, Козелецький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 7

Коропський район (Чернігівська область)

Деснянська гімназія Понорницької селищної ради
с. Деснянське, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Деснянська, 64 А
Карильська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області
с. Карильське, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 16-А
комунальний заклад "Черешенський ліцей" Чернігівської обласної ради
с. Черешеньки, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 14
Крисківська гімназія Понорницької селищної ради
с. Криски, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 6
Лукнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області
с. Лукнів, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 39
Нехаївська гімназія Коропської селищної ради Чернігівської області
с. Нехаївка, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 69
Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області
с. Оболоння, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Зудихіна, 1
Понорницький ліцей Понорницької селищної ради
смт Понорниця, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Сіверська, 22
Рождественська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області
с. Рождественське, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Першотравнева, 2
Шабалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області
с. Шабалинів, Коропський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 86

Корюківський район (Чернігівська область)

Забарівська гімназія Корюківської міської ради Чернігівської області
с. Забарівка, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Гагаріна, 35
Корюківський ліцей №1 Корюківської міської ради Чернігівської області
Корюківка, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 54
Корюківський ліцей №2 Корюківської міської ради Чернігівської області
Корюківка, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Бульварна, 5
Корюківський ліцей №3 Корюківської міської ради Чернігівської області
Корюківка, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 116-А
Наумівський ліцей Корюківської міської ради Чернігівської області
с. Наумівка, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Стрільця, 1
Олександрівський ліцей Корюківської міської ради Чернігівської області
с. Олександрівка, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 116
Перелюбський ліцей Корюківської міської ради Чернігівської області
с. Перелюб, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 6
Прибинська гімназія Корюківської міської ради Чернігівської області
с. Прибинь, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Лісова, 5
Савинківський ліцей Корюківської міської ради Чернігівської області
с. Савинки, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 4
Сядринський ліцей Корюківської міської ради Чернігівської області
с. Сядрине, Корюківський район, Чернігівська область, вулиця Генерала Білого, 79

Куликівський район (Чернігівська область)

Вересоцький ліцей Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Вересоч, Куликівський район, Чернігівська область, вулиця Перемоги, 44
Горбівський ліцей Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Горбове, Куликівський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 80
Дрімайлівська гімназія Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Дрімайлівка, Куликівський район, Чернігівська область, вулиця імені С.С.Парубця, 1
Куликівський ліцей Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
смт Куликівка, Куликівський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 4
Орлівський ліцей Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Орлівка, Куликівський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 63
Салтиково-Дівицький ліцей Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Салтикова Дівиця, Куликівський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 2

Менський район (Чернігівська область)

Березнянська гімназія Березнянської селищної ради
смт Березна, Менський район, Чернігівська область, вулиця Петропавлівська, 41
Березнянський ліцей Березнянської селищної ради
смт Березна, Менський район, Чернігівська область, вулиця Домницька, 18
Бірківська філія I-II ступенів Опорного закладу Менська гімназія Менської міської ради
с. Бірківка, Менський район, Чернігівська область, провулок Шкільний, 4
Блистівський заклад загальної середньої освіти I-IІI ступенів Менської міської ради
с. Блистова, Менський район, Чернігівська область, вулиця Набережна, 17
Величківська філія І-ІІ ступенів Опорного закладу Менська гімназія Менської міської ради
с. Величківка, Менський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 3
Волосківська гімназія Менської міської ради
с. Волосківці, Менський район, Чернігівська область, вулиця 1 Травня, 36
Дягівський заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Менської міської ради
с. Дягова, Менський район, Чернігівська область, вулиця Покровська, 23
Киселівський заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Менської міської ради
с. Киселівка, Менський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 27
Комунальний заклад "Березнянський навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради
смт Березна, Менський район, Чернігівська область, вулиця Свято-Покровська, 2
Куковицька філія І ступенів Опорного закладу Менська гімназія Менської міської ради
с. Куковичі, Менський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 32
Локнистенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березнянської селищної ради
с. Локнисте, Менський район, Чернігівська область, вулиця Перемоги, 2-А
Макошинський заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Менської міської ради
смт Макошине, Менський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 70
Менський опорний заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Менської міської ради
Мена, Менський район, Чернігівська область, вулиця Чернігівський шлях, 11
Миколаївська гімназія Березнянської селищної ради
с. Миколаївка, Менський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 32
Опорний заклад Менська гімназія Менської міської ради
Мена, Менський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 56
Покровський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Менської міської ради
с. Покровське, Менський район, Чернігівська область, вулиця Сіверська, 46
Синявський заклад загальної середньої освіти I-IІІ ступенів Менської міської ради
с. Синявка, Менський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 10
Стольненський заклад загальної середньої освіти I-IІІ ступенів Менської міської ради
с. Стольне, Менський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 15
Феськівська гімназія Менської міської ради
с. Феськівка, Менський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 14

Ніжинський район (Чернігівська область)

Безуглівський ліцей Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Безуглівка, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Вадима Благовісного, 58 А
Великодорізька гімназія Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Велика Дорога, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Почекінська, 138-А
Великокошелівська початкова школа Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Велика Кошелівка, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 20
Вертіївський ліцей Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 1
Кропивнянська гімназія Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Кропивне, Ніжинський район, Чернігівська область, провулок Шкільний, 13
Кукшинський ліцей Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Кукшин, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Власенків, 3
Липоворізька гімназія Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Липів Ріг, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Жовтнева, 2-в
Лосинівський заклад загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області
смт Лосинівка, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Богословська, 4а
Ніжинська гімназія Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Ніжинське, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Свободи, 86
Талалаївський ліцей Талалаївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Талалаївка, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 1
Черняхівська гімназія Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Черняхівка, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 3-А
Шатурська гімназія Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Шатура, Ніжинський район, Чернігівська область, вулиця Дерезенка, 35

Новгород-Сіверський район (Чернігівська область)

Блистівський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
с. Блистова, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 54
Грем'яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
с. Грем'яч, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 131
Дігтярівський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
с. Дігтярівка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, вулиця Покровська, 67
Лосківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
с. Слобідка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 98
Печенюгівський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
с. Печенюги, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 73 а
Смяцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
с. Смяч, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, вулиця Дружби, 29
Стахорщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
с. Стахорщина, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, вулиця Селянська, 64
Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
с. Чайкине, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область, вулиця Кучми, 41

Носівський район (Чернігівська область)

Володьководівицький ліцей Носівської міської ради Чернігівської області
с. Володькова Дівиця, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 77
Держанівська гімназія Носівської міської ради Чернігівської області
с. Держанівка, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Лесі Українки, 15
Досліднянська гімназія Носівської міської ради Чернігівської області
с. Дослідне, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 6
Коломійцівський ліцей Макіївської сільської ради
с. Коломійцівка, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 18 б
Лихачівський ліцей Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Лихачів, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 6
Макіївський ліцей Макіївської сільської ради
с. Макіївка, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Маяковського, 1
Мринський ліцей Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Мрин, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 30
Носівська гімназія № 2 Носівської міської ради Чернігівської області
Носівка, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Привітна, 1-А
Носівська гімназія №3 Носівської міської ради Чернігівської області
Носівка, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Козацька, 41
Носівська початкова школа Носівської міської ради Чернігівської області
Носівка, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 25
Носівський ліцей №1 Носівської міської ради Чернігівської області
Носівка, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 25
Носівський ліцей №5 Носівської міської ради Чернігівської області
Носівка, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Вокзальна, 115
Плосківський ліцей Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області
с. Плоске, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Мірошника, 4
Пустотинська гімназія Макіївської сільської ради
с. Пустотине, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 19
Рівчак-Степанівський ліцей Макіївської сільської ради
с. Рівчак-Степанівка, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Гоголя, 2 г
Степовохутірський ліцей Макіївської сільської ради
с. Степові Хутори, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 6
Сулацька гімназія Носівської міської ради Чернігівської області
с. Сулак, Носівський район, Чернігівська область, вулиця Миколаївська, 71

Прилуцький район (Чернігівська область)

Білорічицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Білорічиця, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 26
Богданівський ліцей імені Григорія Ващенка Линовицької селищної ради
с. Богданівка, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Садова, 2-А
Валківська загальноосвітня школа I-II ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Валки, Прилуцький район, Чернігівська область, провулок Шкільний, 2
Дідівський ліцей Сухополов'янської сільської ради
с. Манжосівка, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 5
Заїздська загальноосвітня школа I-II ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Заїзд, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Михайлівська, 40
Замістянська гімназія Сухополов'янської сільської ради
с. Замістя, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 1
Знам'янська загальноосвітня школа I ступеня Прилуцької районної ради Чернігівської області
с. Знам'янка, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Покровська, 3
Канівщинська загальноосвітня школа I-II ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Канівщина, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Г.Степанюка, 35а
Комунальний заклад "Івківський ліцей" Ладанської селищної ради
с. Івківці, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Прилуцька, 3
Комунальний заклад "Ладанський ліцей" Ладанської селищної ради
смт Ладан, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Миру, 114
комунальний заклад "Удайцівський навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради
с. Удайці, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 76
комунальний заклад "Яблунівський ліцей" Чернігівської обласної ради
с. Яблунівка, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Яблунева, 17
Линовицький ліцей Линовицької селищної ради
смт Линовиця, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Якова де Бальмена, 25
Лісовосорочинська загальноосвітня школа I-II ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Лісові Сорочинці, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Домонтовича, 103
Малківська загальноосвітня школа I-II ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Малківка, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Загребельна, 33-А
Малодівицький ліцей Малодівицької селищної ради
смт Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Слобідська, 16
Малодівицький міжшкільний навчально-виробничий комбінат Прилуцької районної ради Чернігівської області
смт Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Космонавтів, 2
Охіньківська загальноосвітня школа I-IІI ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Охіньки, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 21
Погребівська загальноосвітня школа I-II ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Погреби, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Ніжинська, 141
Рудівська загальноосвітня школа I-II ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Рудівка, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Рудівська, 1
Ряшківська загальноосвітня школа I-II ступенів Сухополов'янської сільської ради
с. Ряшки, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 20
Структурний підрозділ "Голубівська початкова школа" Комунального закладу "Івківський ліцей" Ладанської селищної ради
с. Голубівка, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Златоустівська, 37
Сухополов'янський ліцей Сухополов'янської сільської ради
с. Сухополова, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Закарпатська, 2-А
Удайцівський заклад загальної середньої освіти Линовицької селищної ради
с. Удайці, Прилуцький район, Чернігівська область, провулок Першотравневий, 6
Філія №1 Дідівського ліцею Сухополов'янської сільської ради
с. Ряшки, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 20
Філія №2 Дідівського ліцею Сухополов'янської сільської ради
с. Малківка, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Загребельна, 33А
Філія №3 Дідівського ліцею Сухополов'янської сільської ради
с. Канівщина, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Г. Степанюка, 35А
Філія Сухополов'янського ліцею, Сухополов'янської сільської ради
с. Погреби, Прилуцький район, Чернігівська область, вулиця Ніжинська, 141

Ріпкинський район (Чернігівська область)

Вербицький ліцей Ріпкинської селищної ради
с. Вербичі, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Перемоги, 23
Добрянський ліцей Добрянської селищної ради
смт Добрянка, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Преображенська, 7
Замглайський ліцей Ріпкинської селищної ради
смт Замглай, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 3
Любецький ліцей Любецької селищної ради
смт Любеч, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Преображенська, 31
Малинівська гімназія Любецької селищної ради
с. Малинівка, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 24
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступенів Ріпкинського району Чернігівської області
с. Новоукраїнське, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Партизанська, 1
Новояриловицький ліцей Добрянської селищної ради
с. Нові Яриловичі, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 102
Олешнянський ліцей ім. С. Ф. Русової Добрянської селищної ради
с. Олешня, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 4-А
Радульський ліцей Ріпкинської селищної ради
смт Радуль, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Красна Площа, 30
Ріпкинський ліцей імені Софії Русової Ріпкинської селищної ради
смт Ріпки, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Святомиколаївська, 43
Ріпкинський ліцей Ріпкинської селищної ради
смт Ріпки, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Пирогова, 5
Тарасо-Шевченківський ліцей Любецької селищної ради
с. Тараса Шевченка, Ріпкинський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 2

Семенівський район (Чернігівська область)

Машівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області
с. Машеве, Семенівський район, Чернігівська область, вулиця Б.Хмельницького, 69 А
Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області
с. Олександрівка, Семенівський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 40
Погорільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області
с. Погорільці, Семенівський район, Чернігівська область, вулиця І.Франка, 30
Семенівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Семенівської міської ради Чернігівської області
Семенівка, Семенівський район, Чернігівська область, провулок Третій Центральний провулок, 2
Семенівський ліцей №2 Семенівської міської ради Чернігівської області
Семенівка, Семенівський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 1
Тимоновицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області
с. Тимоновичі, Семенівський район, Чернігівська область, вулиця Т.Г.Шевченка, 1
Янжулівська філія І-ІІ ступенів Семенівської гімназії № 2 Семенівської міської ради Чернігівської області
с. Янжулівка, Семенівський район, Чернігівська область, вулиця Гагаріна, 23

Сновський район (Чернігівська область)

Великощимельська гімназія Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
с. Великий Щимель, Сновський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 10-А
Гімназія с. Сновське Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
с. Сновське, Сновський район, Чернігівська область, вулиця 30 років Перемоги, 4
комунальний заклад "Сновська гімназія" Чернігівської обласної ради
Сновськ, Сновський район, Чернігівська область, вулиця 30 років Перемоги, 2-А
Кучинівський ліцей Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
с. Кучинівка, Сновський район, Чернігівська область, вулиця 1 Травня, 10
Новоборовицький ліцей Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
с. Нові Боровичі, Сновський район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 2
Петрівський ліцей Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
с. Петрівка, Сновський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 20
Рогізківський ліцей Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
с. Рогізки, Сновський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 1
Сновська початкова школа Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
Сновськ, Сновський район, Чернігівська область, вулиця Світанкова, 2
Сновський ліцей № 1 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
Сновськ, Сновський район, Чернігівська область, вулиця 55 Стрілецької Дивізії, 35
Сновський ліцей № 2 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
Сновськ, Сновський район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 21
Сновський ліцей № 3 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
Сновськ, Сновський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 6
Тихоновицький ліцей Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
с. Тихоновичі, Сновський район, Чернігівська область, вулиця Новослобідська, 2
Тур'янська гімназія Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області
с. Тур'я, Сновський район, Чернігівська область, вулиця Партизанська, 6

Сосницький район (Чернігівська область)

Авдіївський ліцей Понорницької селищної ради
с. Авдіївка, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Сіверська, 32
Бутівська загальноосвітня школа І ступеня Сосницької районної ради Чернігівської області
с. Бутівка, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Перше Травня, 15
Великоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області
с. Велике Устя, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Довженка, 14
Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області
с. Вільшане, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Грушевського, 16
Волинківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області
с. Волинка, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця О.Розумієнка, 25
Комунальний заклад "Сосницький навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради
смт Сосниця, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Покровська, 1
Конятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області
с. Конятин, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Ювілейна, 51
Кудрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області
с. Кудрівка, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця М.Жолдака, 18
Руднянська загальноосвітня школа І ступеня Сосницької районної ради Чернігвської області
с. Рудня, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця О. Десняка, 10
Сосницька гімназія ім. О. П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області
смт Сосниця, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Героїв України, 22-А
Сосницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області
смт Сосниця, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Довженка, 63
Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області
с. Спаське, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Придеснянська, 95
Хлоп'яницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області
с. Хлоп'яники, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Довженка, 13
Чорнотицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сосницької селищної ради Чернігівської області
с. Чорнотичі, Сосницький район, Чернігівська область, вулиця Шлях, 27

Срібнянський район (Чернігівська область)

Васьківська загальноосвітня школа I-II ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області
с. Васьківці, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 8
Горобіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області
с. Горобіївка, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 26
Гриціївська загальноосвітня школа I-II ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області
с. Гриціївка, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Незалежності, 26
Гурбинська загальноосвітня школа I-II ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області
с. Гурбинці, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 19
Дігтярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області
смт Дігтярі, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 13-Б
Калюжинська загальноосвітня школа I-II ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області
с. Калюжинці, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 1
Карпилівська загальноосвітня школа I-III ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області
с. Карпилівка, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 47
Подільська загальноосвітня школа I-II ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області
с. Поділ, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Центральна, 38
Савинська загальноосвітня школа І ступеня Срібнянської селищної ради Чернігівської області
с. Савинці, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Кооперативна, 28
Сокиринська загальноосвітня школа I-III ступенів Срібнянської селищної ради Чернігівської області
с. Сокиринці, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Галаганівська, 55
Срібнянський ліцей Срібнянської селищної ради Чернігівської області
смт Срібне, Срібнянський район, Чернігівська область, вулиця Миру, 51Б

Талалаївський район (Чернігівська область)

Талалаївський ліцей Талалаївської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області
смт Талалаївка, Талалаївський район, Чернігівська область, вулиця Освіти, 38

Чернігівський район (Чернігівська область)

Андріївська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Андріївка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Михайлівська, 135
Анисівський ліцей імені І.Я.Франка Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Анисів, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Герасименка, 21
Брусилівський ліцей Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Брусилів, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 50
Ведильцівська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Ведильці, Чернігівський район, Чернігівська область, провулок Шкільний, 4
Вознесенська гімназія Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Вознесенське, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Подільська, 1а
Гончарівський ліцей імені героя АТО Дмитра Степанченка Гончарівської селищної ради
смт Гончарівське, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Танкістів, 82-А
Дніпровська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Дніпровське, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 1-А
Довжицький ліцей Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Довжик, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Чернігівська, 2-А
Іванівський ліцей Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Іванівка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Шевченка, 1
Кархівська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Кархівка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Дружби, 187-а
Киїнський ліцей імені Костянтина Светенка Киїнської сільської ради
с. Киїнка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Перемоги,, 11, корпус1
Киселівський ліцей Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Киселівка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Нова, 1-А
Ковпитська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Ковпита, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Перемоги, 78
Количівський ліцей Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Количівка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 24 А
Кувечицька гімназія Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Кувечичі, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Зелена, 1А
Михайло-Коцюбинський ліцей Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
смт Михайло-Коцюбинське, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Садова, 60
Новобілоуський ліцей Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Новий Білоус, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Троїцька, 3-А
Олишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олишівської селищної ради Чернігівської області
смт Олишівка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 11
Пакульська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Пакуль, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Троїцька, 70
Петрушинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області
с. Петрушин, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Чернігівська, 56
Редьківський ліцей Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Редьківка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Процька, 8
Роїщенська гімназія Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Роїще, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Молодіжна, 2
Рудківська гімназія Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Рудка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Перемоги, 2
Седнівський ліцей Седнівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
смт Седнів, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Глібова, 12
Слабинська гімназія Гончарівської селищної ради
с. Слабин, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Молодіжна, 9
Смолинська гімназія Гончарівської селищної ради
с. Смолин, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Перемоги, 2А
Снов'янська гімназія Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Снов'янка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Лісова, 1-в
Старобілоуський ліцей Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Старий Білоус, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Київська, 2
Трисвятськослобідський ліцей імені Наталії Александрової Киїнської сільської ради
с. Трисвятська Слобода, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Волгоградська, 16-Б
Халявинський ліцей Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Халявин, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 15-А
Хмільницький ліцей Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Хмільниця, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Шкільна, 1
Шибиринівська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
с. Шибиринівка, Чернігівський район, Чернігівська область, вулиця Садова, 10