Реєстр суб'єктів освітньої діяльності

Заклади загальної середньої освіти

Черкаська область

Кількість закладів: 556

Увага! Назву закладу освіти вказано червоним, якщо дані в Реєстрі не підтверджені органом управління у сфері освіти.

Черкаси

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРКАСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Черкаси, Черкаська область, вулиця Надпільна, 532
Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області
Черкаси, Черкаська область, вулиця Святотроїцька, 68
ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД "ХРИСТИЯНСЬКА АДВЕНТИСТСЬКА ГІМНАЗІЯ "ОАЗИС НАДІЇ"
Черкаси, Черкаська область, вулиця Пушкіна, 90
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАРТ АКАДЕМІЯ"
Черкаси, Черкаська область, вулиця Гуржіївська, 7/1
Черкаська гімназія №31 Черкаської міської ради Черкаської області
Черкаси, Черкаська область, вулиця Героїв Дніпра, 27
Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Черкаської міської ради Черкаської області
Черкаси, Черкаська область, вулиця Добровольчих батальйонів, 13
Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №770
Черкаси, Черкаська область, вулиця Благовісна, 148
Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Перлина"
Черкаси, Черкаська область, вулиця Юрія Іллєнка, 9/1
Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Софія"
Черкаси, Черкаська область, вулиця Пацаєва, 4

Ватутіне (Черкаська область)

Ватутінська гімназія №1 Ватутінської міської ради Черкаської області
Ватутіне, Черкаська область, вулиця Волонтерська, 2
Ватутінська початкова школа Ватутінської міської ради Черкаської області
Ватутіне, Черкаська область, проспект Незалежності, 8
Ватутінський ліцей №1 Ватутінської міської ради Черкаської області
Ватутіне, Черкаська область, вулиця Захисників України, 44

Золотоноша (Черкаська область)

Канів (Черкаська область)

Сміла (Черкаська область)

Умань (Черкаська область)

Приватний заклад "Український аграрний ліцей"
Умань, Черкаська область, вулиця Івана Гонти, 3
Уманська гімназія № 12 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця М. Хвильового, 17
Уманська гімназія № 5 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Київська, 19
Уманська гімназія № 8 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Суровцової, 3
Уманська гімназія №1 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Садова, 22
Уманська гімназія №10 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Шкільна, 40
Уманська гімназія №11 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Богдана Чорномаза, 5
Уманська гімназія №14 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Незалежності, 69/20
Уманська гімназія №4 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Малофонтанна, 25
Уманська гімназія №7 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Слонського Анатолія, 12
Уманська початкова школа № 3 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Симона Петлюри, 73/7
Уманська початкова школа № 4 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Михайлівська, 30
Уманський ліцей № 1 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Єднання, 77
Уманський ліцей № 3 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Михайла Драгоманова, 26
Уманський ліцей №2 Уманської міської ради Черкаської області
Умань, Черкаська область, вулиця Кизила Андрія, 5
ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ "ПЕРШИЙ КЛАС"
Умань, Черкаська область, вулиця Виговського, 35

Городищенський район (Черкаська область)

Валявський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Городищенської міської ради Черкаської області
с. Валява, Городищенський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 38
Городищенський економічний ліцей Городищенської міської ради Черкаської області
Городище, Городищенський район, Черкаська область, вулиця Володимира Мономаха, 3-А
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІЛЬШАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
смт Вільшана, Городищенський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 198
Мліївський ліцей №1 Мліївської сільської ради
с. Мліїв, Городищенський район, Черкаська область, вулиця Д.Кушніра, 71
Мліївський ліцей №2 імені Миколи Михайловича Артеменка Мліївської сільської ради
с. Мліїв, Городищенський район, Черкаська область, вулиця Симиренка, 17
Орловецький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Городищенської міської ради Черкаської області
с. Орловець, Городищенський район, Черкаська область, вулиця Цвітківська, 1
Старосільський ліцей Мліївської сільської ради
с. Старосілля, Городищенський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 1
Цвітківський заклад загальної середньої освіти I-IІI ступенів Городищенської міської ради Черкаської області
смт Цвіткове, Городищенський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 72

Драбівський район (Черкаська область)

Бойківщинська початкова школа Драбівської селищної ради
с. Бойківщина, Драбівський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 1
ДРАБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
смт Драбів, Драбівський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 27
заклад загальної середньої освіти I-II ступенів с. Михайлівка Драбівської селищної ради Черкаської області
с. Михайлівка, Драбівський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 2
Заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів с.Білоусівка Драбівської селищної ради Черкаської області
с. Білоусівка, Драбівський район, Черкаська область, вулиця Козацька, 18
Заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів с.Драбове-Барятинське Драбівської селищної ради Черкаської області
с. Драбове-Барятинське, Драбівський район, Черкаська область, вулиця Небесної сотні, 43
Заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів с.Золотоношка Драбівської селищної ради Черкаської області
с. Золотоношка, Драбівський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 34
Митлашівська гімназія Драбівської селищної ради
с. Митлашівка, Драбівський район, Черкаська область, вулиця Жовтнева, 201

Жашківський район (Черкаська область)

Баштечківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Баштечківської сільської ради
с. Баштечки, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Миру, 4
Бузівський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області
с. Бузівка, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Свободи, 1
Вороненський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області
с. Вороне, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Миру, 67
Жашківський ліцей №1 Жашківської міської ради Черкаської області
Жашків, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Миру, 11
Жашківський ліцей №3 Жашківської міської ради Черкаської області
Жашків, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Соборна, 86
Жашківський ліцей №4 Жашківської міської ради Черкаської області
Жашків, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Городищанська, 58
Жашківський опорний ліцей №2 Жашківської міської ради Черкаської області
Жашків, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Євгенії Любомської, 4
Жашківський опорний ліцей №5 Жашківської міської ради Черкаської області
Жашків, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Княгині Ольги, 41
Литвинівська гімназія Жашківської міської ради Черкаської області
с. Литвинівка, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 1
Нагірнянський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Баштечківської сільської ради
с. Побійна, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Завадських, 4
Новогребельський ліцей Буцької селищної ради Черкаської області
с. Нова Гребля, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Незалежності, 1
Острожанський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області
с. Острожани, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 1
ОХМАТІВСЬКА ГІМНАЗІЯ БАШТЕЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
с. Охматів, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Миру, 2
Павлівський заклад загальної середньої освіти I ступенів Баштечківської сільської ради
с. Павлівка, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Перемоги, 13
Пугачівський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області
с. Пугачівка, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 76
Скибинський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області
с. Скибин, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Героїв небесної сотні, 72
Соколівський опорний ліцей Жашківської міської ради Черкаської області
с. Соколівка, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 10
Тетерівський ліцей Жашківської міської ради Черкаської області
с. Тетерівка, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Незалежності, 3
Тинівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Баштечківської сільської ради
с. Тинівка, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 36
Червонокутський ліцей Буцької селищної ради Черкаської області
с. Червоний Кут, Жашківський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 6

Звенигородський район (Черкаська область)

ГУДЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
с. Гудзівка, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 4
ЗВЕНИГОРОДСЬКА ГІМНАЗІЯ №4 ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Звенигородка, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Героїв Небесної Сотні, 23
ЗВЕНИГОРОДСЬКА ГІМНАЗІЯ №5 ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Звенигородка, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Михайла Грушевського, 51
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Звенигородка, Звенигородський район, Черкаська область, провулок Віктора Погорілого, 11
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Звенигородка, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 49
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Звенигородка, Звенигородський район, Черкаська область, проспект Шевченка, 94
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Звенигородка, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Дениса Давидова, 17
КОЗАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
с. Козацьке, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 51
НЕМОРОЗЬКА ГІМНАЗІЯ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
с. Неморож, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 59
Озірянська гімназія Водяницької сільської ради Звенигородського району Черкаської області
с. Озірна, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Мічуріна, 56
Опорний навчальний заклад "Шевченківський ліцей" Шевченківської сільської ради
с. Шевченкове, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 71
Ризинський ліцей Водяницької сільської ради Звенигородського району Черкаської області
с. Ризине, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 15
СТЕБНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
с. Стебне, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Чайковського, 91
Стецівська гімназія Ватутінської міської ради Черкаської області
с. Стецівка, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 1
Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради Черкаської області
с. Тарасівка, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Ювілейна, 1
ЧИЖІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ВОДЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
с. Чижівка, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 32
Юрківська гімназія Ватутінської міської ради Черкаської області
с. Юрківка, Звенигородський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 152

Золотоніський район (Черкаська область)

Благодатнівська загальноосвітня школа I-III ступенів ім. Г.П. Берези Золотоніської міської ради Черкаської області
с. Благодатне, Золотоніський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 2
Комунальний заклад "Бубнівсько-Слобідська гімназія Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області"
с. Бубнівська Слобідка, Золотоніський район, Черкаська область, вулиця Бичковського, 16
Комунальний заклад "Бубнівсько-Слобідський ліцей Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області"
с. Бубнівська Слобідка, Золотоніський район, Черкаська область, вулиця Бичковського, 16
Комунальний заклад "Гладківщинська гімназія Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області"
с. Гладківщина, Золотоніський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 1-А
Комунальний заклад "Гладківщинський ліцей Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області"
с. Гладківщина, Золотоніський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 1-А
Комунальний заклад "Піщанський ліцей Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області"
с. Піщане, Золотоніський район, Черкаська область, вулиця Шеремета Руслана, 98 б
Кропивнянська загальноосвітня школа I-III ступенів Золотоніської міської ради Черкаської області
с. Кропивна, Золотоніський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 4-А

Кам'янський район (Черкаська область)

Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської міської ради Черкаської області
Кам'янка, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Героїв Майдану, 53
Комунальний заклад "Баландинська гімназія Кам'янської міської ради Черкаської області"
с. Баландине, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 54
Комунальний заклад "Грушківська гімназія Кам'янської міської ради Черкаської області"
с. Грушківка, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Холодноярська, 95
Комунальний заклад "Кам'янський ліцей №1 Кам'янської міської ради Черкаської області"
Кам'янка, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Героїв Майдану, 18-А
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
с. Косарі, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Перемоги, 7
Комунальний заклад "Лебедівська гімназія Кам'янської міської ради Черкаської області "
с. Лебедівка, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Чайковського, 4
Комунальний заклад "Лузанівська гімназія Кам'янської міської ради Черкаської області"
с. Лузанівка, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 11
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МИХАЙЛІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
с. Михайлівка, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 121
Комунальний заклад "Михайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області"
с. Михайлівка, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Героїв Майдану, 29
Комунальний заклад "Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області"
с. Ребедайлівка, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Кам'янська, 17
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕЛЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
с. Телепине, Кам'янський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 51

Канівський район (Черкаська область)

Комунальний заклад «Таганчанський ліцей» Степанецької сільської ради Черкаської області
с. Таганча, Канівський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 46
Комунальний заклад "Бобрицький ліцей" Бобрицької сільської ради Черкаської області
с. Бобриця, Канівський район, Черкаська область, вулиця Аліменкова, 20
Комунальний заклад "Грищинецький ліцей" Бобрицької сільської ради Черкаської області
с. Грищинці, Канівський район, Черкаська область, вулиця князя Святослава, 56
Комунальний заклад "Келебердянський ліцей" Ліплявської сільської ради Черкаської області
с. Келеберда, Канівський район, Черкаська область, вулиця Гайдара, 44
Комунальний заклад "Козарівська початкова школа" Бобрицької сільської ради Черкаської області
с. Козарівка, Канівський район, Черкаська область, вулиця Миру, 1-Б
Комунальний заклад "Литвинецький ліцей" Бобрицької сільської ради Черкаської області
с. Литвинець, Канівський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 19
Комунальний заклад "Ліплявський ліцей" Ліплявської сільської ради Черкаської області
с. Ліпляве, Канівський район, Черкаська область, вулиця Гайдара, 90
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Степанецької сільської ради Черкаської області
с. Мартинівка, Канівський район, Черкаська область, вулиця Незалежності, 2
Комунальний заклад "Межиріцький ліцей Канівської міської ради Черкаської області"
с. Межиріч, Канівський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 1
Комунальний заклад "Хмільнянський ліцей Канівської міської ради Черкаської області"
с. Хмільна, Канівський район, Черкаська область, вулиця Миру, 48

Катеринопільський район (Черкаська область)

Бродецька філія Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2
с. Бродецьке, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Гагаріна, 78-А
Вербовецька філія Катеринопільського ліцею №2
с. Вербовець, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 14-А
Вікнинська гімназія Катеринопільської селищної ради
с. Вікнине, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 4в
Гончариський заклад загальної середньої освіти
с. Гончариха, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Ватутіна, 27
Гуляйпільська філія Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №1
с. Гуляйполе, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Комарова, 3
Єрківський ліцей імені Героя України В.М. Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області
смт Єрки, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця В.Чорновола, 1
Кайтанівська філія Катеринопільського ліцею №2
с. Кайтанівка, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Миру, 7
Катеринопільський ліцей №1
смт Катеринопіль, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Соборна, 44
Катеринопільський ліцей №2
смт Катеринопіль, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Базарна, 5-А
Лисичобалківська гімназія Катеринопільської селищної ради
с. Лисича Балка, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 9 А
Мокрокалигірський ліцей Мокрокалигірської сільської ради Черкаської області
с. Мокра Калигірка, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Б. Хмельницького, 5
Новоселицька філія Катеринопільського ліцею №1
с. Новоселиця, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Лесі Українки, 2,а
Пальчиківська гімназія Катеринопільської селищної ради
с. Пальчик, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 16
Петраківський заклад загальної середньої освіти
с. Петраківка, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Погорецького, 7
Розсохуватська філія Катеринопільського ліцею №1
с. Розсохуватка, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Покровська, 6
Шостаківська гімназія Катеринопільської селищної ради
с. Шостакове, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 55
Ярошівський ліцей Мокрокалигірської сільської ради Черкаської області
с. Ярошівка, Катеринопільський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 1а

Корсунь-Шевченківський район (Черкаська область)

Авторський Олександра Антоновича Захаренка ліцей Набутівської сільської ради Черкаської області
с. Сахнівка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Героїв Майдану, 271
Деренковецька гімназія Набутівської сільської ради Черкаської області
с. Деренковець, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Братів Леонів, 10
Драбівська гімназія Набутівської сільської ради Черкаської області
с. Драбівка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Берегова, 1-А
Завадівська гімназія Селищенської сільської ради Черкаської області
с. Завадівка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 58
Квітчанський ліцей Селищенської сільської ради Черкаської області
с. Квітки, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Стеценка, 3
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "НАДІЯ" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Благовісна, 75
Корсунь-Шевченківська гімназія №2 з початковою школою Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області
Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Благовісна (Кірова), 38/1
Корсунь-Шевченківська гімназія №5 з початковою школою Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області
Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Костомарова, 29
Корсунь-Шевченківська гімназія Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області
Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 5
Корсунь-Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області
Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Академіка О.А. Захаренка, 4
Корсунь-Шевченківський ліцей Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області
Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Благовісна, 43-А
Нетеребська гімназія Набутівської сільської ради Черкаської області
с. Нетеребка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 158
Селищенський ліцей Селищенської сільської ради Черкаської області
с. Селище, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 40
Сухинівська гімназія Селищенської сільської ради Черкаської області
с. Сухини, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 35

Лисянський район (Черкаська область)

Бужанський навчально-виробничий комбінат професійної орієнтації учнів
с. Бужанка, Лисянський район, Черкаська область, вулиця Жовтнева, 19
Лисянський ліцей №2 Лисянської селищної ради Черкаської області
смт Лисянка, Лисянський район, Черкаська область, вулиця Небесної сотні, 10
Мар'янівський заклад загальної середньої освіти
с-ще Мар'янівка, Лисянський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 1-А
Опорний заклад "Боярський ліцей" Лисянської селищної ради Черкаської області"
с. Боярка, Лисянський район, Черкаська область, вулиця 50-річчя Перемоги, 63
Опорний заклад "Лисянський ліцей №1" Лисянської селищної ради Черкаської області
смт Лисянка, Лисянський район, Черкаська область, вулиця Гетьманський шлях, 13
Почапинська гімназія Лисянської селищної ради Черкаської області
с. Почапинці, Лисянський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 8

Маньківський район (Черкаська область)

Багвянська філія Буцького ліцею Буцької селищної ради Черкаської області
с. Багва, Маньківський район, Черкаська область, вулиця Терлецького, 1
Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області
смт Буки, Маньківський район, Черкаська область, вулиця Пушкіна, 2
Дзензелівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області
с. Дзензелівка, Маньківський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 8
Іваньківський ліцей Іваньківської сільської ради Черкаської області
с. Іваньки, Маньківський район, Черкаська область, вулиця Ігоря Щербини, 6
Кислинська загальноосвітня школа І ступеня Буцької селищної ради Черкаської області
с. Кислин, Маньківський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 3
Кищенецький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області
с. Кищенці, Маньківський район, Черкаська область, вулиця ім. Генерала А. Дрофи, 25
Крачківська філія Іваньківського ліцею Іваньківської сільської ради Черкаської області
с. Крачківка, Маньківський район, Черкаська область, вулиця Л.Українки, 22-А
Маньківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Маньківської селищної ради Черкаської області
смт Маньківка, Маньківський район, Черкаська область, вулиця Благодатна, 3
Маньківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Маньківської селищної ради Черкаської області
смт Маньківка, Маньківський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 45
Молодецький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області
с. Молодецьке, Маньківський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 37

Монастирищенський район (Черкаська область)

Аврамівська філія ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Аврамівка, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Заводська, 11
Зюбриська загальноосвітня школа І ступеня Монастирищенської районної ради Черкаської області
с. Зюбриха, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 4
Івахнянський ліцей Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Івахни, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Перемоги, 26
Княжекриницький ліцей Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Княжа Криниця, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Лесі Українки, 50
Княжиківський ліцей Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Княжики, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 10
Копіюватський ліцей Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Копіювата, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 4а
Коритнянський ліцей Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Коритня, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Братка, 3
Леськівський ліцей Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Леськове, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Садова, 1
ліцей «Ерудит» Монастирищенської міської ради Черкаської області
Монастирище, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Жовтнева, 12
ліцей «Успіх» Монастирищенської міської ради Черкаської області
Монастирище, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Гагаріна, 37
Монастирищенський ліцей «Обдарованість» Монастирищенської міської ради Черкаської області
Монастирище, Монастирищенський район, Черкаська область, провулок Спортивний, 2
Монастирищенський ліцей №2 Монастирищенської міської ради Черкаської області
Монастирище, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Соборна, 51
Петрівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області
с. Хейлове, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Поплавського, 5
Попуднянська філія Монастирищенського ліцею №2 Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Попудня, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Миру, 89
Сатанівський ліцей Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Сатанівка, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Щаслива, 1
Халаїдівська філія ліцею «Ерудит» Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Халаїдове, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 16
Цибулівський ліцей Монастирищенської міської ради Черкаської області
смт Цибулів, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Сухомлинського, 14
Шарнопільський ліцей Монастирищенської міської ради Черкаської області
с. Шарнопіль, Монастирищенський район, Черкаська область, вулиця Космонавтів, 12

Смілянський район (Черкаська область)

заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Березняки Березняківської сільської ради
с. Березняки, Смілянський район, Черкаська область, вулиця молодшого сержанта Руслана Чубатенка, 1а
заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради
с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Данільченка, 1-А
комунальний заклад "Ковалиська гімназія Ротмістрівської сільської ради"
с. Ковалиха, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Кобзарська, 2
комунальний заклад "Куцівська початкова школа Ротмістрівської сільської ради"
с. Куцівка, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 18
Комунальний заклад "Макіївський ліцей Ротмістрівської сільської ради"
с. Макіївка, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 24
комунальний заклад "Мельниківська гімназія Ротмістрівської сільської ради"
с. Мельниківка, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 4
Комунальний заклад "Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради"
с. Носачів, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Благовісна, 3
Комунальний заклад "Санжариська початкова школа Ротмістрівської сільської ради"
с. Санжариха, Смілянський район, Черкаська область, провулок Шкільний, 1
Комунальний заклад "Сунківський ліцей" Березняківської сільської ради
с. Сунки, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 17
Комунальний заклад "Ташлицький ліцей Ротмістрівської сільської ради"
с. Ташлик, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Краснова, 40
Костянтинівська спеціалізована школа I-III ступенів Балаклеївської сільської ради
с. Костянтинівка, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Миру, 1
Малосмілянська початкова школа Тернівської сільської ради
с. Мала Смілянка, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 16
Попівська початкова школа Тернівської сільської ради
с. Попівка, Смілянський район, Черкаська область, провулок Романенка, 2А
Сердюківська початкова школа Тернівської сільської ради
с. Сердюківка, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Д.Лопатка, 50
Тернівський ліцей Тернівської сільської ради
с. Тернівка, Смілянський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 3

Тальнівський район (Черкаська область)

Білашківська гімназія Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Білашки, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Незалежності, 11
Веселокутська гімназія Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Веселий Кут, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Віті Проценка, 38
Вишнопільська початкова школа Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Вишнопіль, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 12
Зеленьківська гімназія Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Зеленьків, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 1
Кобринівська гімназія Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Кобринове, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Миру, 64
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТАЛЬНІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Тальне, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Соборна, 144
Кривоколінський ліцей Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Криві Коліна, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця І.Мазепи, 23-А
Легедзинська гімназія Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Легедзине, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 31-А
Лісівська гімназія Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Лісове, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Янківська, 88/1
Майданецька загальноосвітня школа I-III ступенів Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Майданецьке, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 21
Мошурівська загальноосвітня школа I-III ступенів Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Мошурів, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 7
Соколівоцька гімназія Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Соколівочка, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Коцюбинського, 24А
Тальнівська гімназія №3 Тальнівської міської ради Черкаської області
Тальне, Тальнівський район, Черкаська область, провулок Робітничий, 1
Тальнівська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області
Тальне, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Майданецька, 1
Тальнівський економіко-математичний ліцей Тальнівської міської ради Черкаської області
Тальне, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Замкова, 93
Тальянківська гімназія Тальнівської міської ради Черкаської області
с. Тальянки, Тальнівський район, Черкаська область, вулиця Черняховського, 1

Уманський район (Черкаська область)

Бабанський ліцей Бабанської селищної ради Уманського району Черкаської області
смт Бабанка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Соборна, 3А
Берестівецька початкова школа Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Берестівець, Уманський район, Черкаська область, вулиця Соборності, 1-Б
Городецька гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Городецьке, Уманський район, Черкаська область, вулиця Покровська, 4
Громівська гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Громи, Уманський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 45
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Дмитрушки, Уманський район, Черкаська область, вулиця Петропавлівська, 15
Доброводівський ліцей імені Миколи Руденка Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Доброводи, Уманський район, Черкаська область, вулиця Богдана Хмельницького, 2
Дубівський ліцей Бабанської селищної ради Уманського району Черкаської області
с. Дубова, Уманський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 14
Іванівська гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Іванівка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 33
Колодистенська гімназія Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Колодисте, Уманський район, Черкаська область, вулиця Лесі Українки, 17
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БАБАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
смт Бабанка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Соборна, 17а
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛАДИЖИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
с. Ладижинка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 9
Косенівський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Косенівка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Дерев'янка, 1Е
Кочержинська гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Кочержинці, Уманський район, Черкаська область, вулиця Соборна, 1-А
Кочубіївська гімназія Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Кочубіївка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 53-А
Ладижинський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Ладижинка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 20
Паланський ліцей Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Паланка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Грушевського, 5
Полянецька гімназія Уманської міської ради Черкаської області
с. Полянецьке, Уманський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 9
Посухівська початкова школа Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Посухівка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Садова, 4
Рижавська філія Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської РДА
с. Рижавка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Дружби, 3
Родниківський ліцей імені Т.Г. Шевченка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Родниківка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Київська, 44-А
Собківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Собківка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Миру, 19А
Старобабанівський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Старі Бабани, Уманський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 4
Сушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Сушківка, Уманський район, Черкаська область, вулиця А.П.Семенюка, 1А
Танська гімназія Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Танське, Уманський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 4
Черповодівська початкова школа Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Черповоди, Уманський район, Черкаська область, вулиця Козацька, 10
Шаринська гімназія Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Шарин, Уманський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 15
Юрківський ліцей Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Юрківка, Уманський район, Черкаська область, вулиця Садова, 100-А

Христинівський район (Черкаська область)

Великосевастянівський ліцей Христинівської міської ради Черкаської області
с. Велика Севастянівка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Св.Покрови, 1 а
Заячківська гімназія Христинівської міської ради Черкаської області
с. Заячківка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Миру, 1а
Івангородська філія ОЗО "Христинівський ліцей" Христинівської міської ради Черкаської області
с. Івангород, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Козацька, 36
Кузьминогребельський ліцей Христинівської міської ради Черкаської області
с. Кузьмина Гребля, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Миру, 8
Ліщинівська філія ОЗО "Верхняцький ліцей" Христинівської міської ради Черкаської області
с. Ліщинівка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 37 а
Малосевастянівський ліцей Христинівської міської ради Черкаської області
с. Мала Севастянівка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Українська, 23-a
Опорний заклад освіти "Верхняцький ліцей" Христинівської міської ради Черкаської області
смт Верхнячка, Христинівський район, Черкаська область, провулок Соборний, 1
Опорний заклад освіти "Христинівський ліцей" Христинівської міської ради Черкаської області
Христинівка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Першотравнева, 50
Орадівська гімназія Христинівської міської ради Черкаської області
с. Орадівка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Першотравнева, 18
Осітнянська гімназія Христинівської міської ради Черкаської області
с. Осітна, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Калініна,, 124
Розсішський ліцей Христинівської міської ради Черкаської області
с. Розсішки, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Соборності, 4
Синицький ліцей Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області
с. Синиця, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Миру, 65
Сичівська філія ОЗО "Христинівський ліцей" Христинівської міської ради Черкаської області
с. Сичівка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Галети, 1 а
Углуватська філія ОЗО "Верхняцький ліцей" Христинівської міської ради Черкаської області
с. Углуватка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Забенкова, 1
Христинівський ліцей №1 Христинівської міської ради Черкаської області
Христинівка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця І.Сірка, 7
Христинівський ліцей Христинівської міської ради Черкаської області
с. Христинівка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 121-А
Шельпахівський ліцей Христинівської міської ради Черкаської області
с. Шельпахівка, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Кобринюка, 113
Шукайводська гімназія Христинівської міської ради Черкаської області
с. Шукайвода, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Свято-Михайлівська, 6
Ягубецька гімназія Христинівської міської ради Черкаської області
с. Ягубець, Христинівський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 11

Черкаський район (Черкаська область)

Байбузівський ліцей Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області
с. Байбузи, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Рябоконя, 88
Будищенський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Будищенської сільської ради Черкаської області
с. Будище, Черкаський район, Черкаська область, вулиця 30 років Перемоги, 29
Геронимівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради
с. Геронимівка, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Вернигори, 25
Дубіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради
с. Дубіївка, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Б.Хмельницького, 1
Кумейківська гімназія Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області
с. Кумейки, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Перемоги, 26
Мошнівський ліцей Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області
с. Мошни, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Савченка, 39
Руськополянський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Руськополянської сільської ради
с. Руська Поляна, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Небесної Сотні, 4
Руськополянський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №2 Руськополянської сільської ради
с. Руська Поляна, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Старшини Єпіфанова, 1/2
Свидівоцький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Будищенської сільської ради Черкаської області
с. Свидівок, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Партизанська, 20
Тубільцівський ліцей Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області
с. Тубільці, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 121
Червонослобідський заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів №2 Червонослобідської сільської ради Черкаської області
с. Червона Слобода, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Чигиринський Шлях, 127
Шелепуський ліцей Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області
с. Шелепухи, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Черкаська, 11-А
Яснозірський ліцей Мошнівської сільської ради Черкаського району Черкаської області
с. Яснозір'я, Черкаський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 69

Чигиринський район (Черкаська область)

Вершацька гімназія Чигиринської міської ради Черкаської області
с. Вершаці, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Стежка, 26-а
Вітівська гімназія Чигиринської міської ради Черкаської області
с. Вітове, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Гагаріна, 31 а
ГОЛОВКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МЕДВЕДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
с. Медведівка, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 56А
Комунальний заклад "Чигиринський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради"
Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Б. Хмельницького, 30
Матвіївська гімназія Чигиринської міської ради Черкаської області
с. Матвіївка, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 25
Медведівський ліцей ім. М. Залізняка Медведівської сільської ради Черкаської області
с. Медведівка, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Максима Залізняка, 2ш
Рацівський ліцей Чигиринської міської ради Черкаської області
с. Рацеве, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 31б
Стецівський ліцей Чигиринської міської ради Черкаської області
с. Стецівка, Чигиринський район, Черкаська область, провулок Шкільний, 3
Тіньківський ліцей Чигиринської міської ради Черкаської області
с. Тіньки, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Тарасівська, 4
Трушівський ліцей Чигиринської міської ради Черкаської області
с. Трушівці, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Черкаська, 17
Чигиринський ліцей №1 ім. Б.Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області
Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Б.Хмельницького, 52а
Чигиринський ліцей №2 Чигиринської міської ради Черкаської області
Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Б.Хмельницького, 121
Чигиринський ліцей №3 Чигиринської міської ради Черкаської області
Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область, вулиця Миру, 14

Чорнобаївський район (Черкаська область)

Васютинська гімназія Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Васютинці, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 31
Васютинський ліцей Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Васютинці, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 31
Великобурімська загальноосвітня школа I-III ступенів Чорнобаївської селищної ради Черкаської області
с. Велика Бурімка, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 9/1
Вереміївська гімназія Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Вереміївка, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 102
Жовнинська початкова школа Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Жовнине, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Макаренка, 9-а
комунальний заклад "Іркліївський ліцей" Іркліївської сільської ради Черкаської області
с. Іркліїв, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Гоголя, 4
Комунальний заклад "Ревбинська початкова школа" Іркліївської сільської ради Черкаської області
с. Ревбинці, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Миру, 5
Крутьківська гімназія Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Крутьки, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Устименка, 142
Лихолітська гімназія Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Лихоліти, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Шевченка, 38
Лящівська початкова школа Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Лящівка, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Миру, 78-А
Малобурімська загальноосвітня школа I-III ступенів Чорнобаївської селищної ради Черкаської області
с. Мала Бурімка, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 13Б
Малоканівецька початкова школа Чорнобаївської селищної ради Черкаської області
с. Малі Канівці, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Миру, 21
Мельниківський ліцей Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Мельники, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Вознесенська, 108
Москаленківська гімназія Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Москаленки, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Соборна, 14
Новожиттівська початкова школа Чорнобаївської селищної ради Черкаської області
с. Нове Життя, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 17
Опорний заклад освіти "Чорнобаївський ліцей Чорнобаївської селищної ради Черкаської області"
смт Чорнобай, Чорнобаївський район, Черкаська область, провулок Слинька, 4
Староковрайський ліцей Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
с. Старий Коврай, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 19
Франківська початкова школа Чорнобаївської селищної ради Черкаської області
с. Франківка, Чорнобаївський район, Черкаська область, вулиця Молодіжна, 2

Шполянський район (Черкаська область)

Васильківський ліцей Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади
с. Васильків, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Лисенка Є., 135
Водянський ліцей Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Водяне, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 20А
Журавський ліцей Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Журавка, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Козацька, 114
Іскренський ліцей Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Іскрене, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 21
Капустинська початкова школа Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Капустине, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Новошкільна, 13
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ШПОЛЯНСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Шпола, Шполянський район, Черкаська область, вулиця 40-річчя Перемоги, 1
Кримківська гімназія Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Кримки, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 27
Лебединський ліцей №1 Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Лебедин, Шполянський район, Черкаська область, вулиця В.Кравченка, 50
Лебединський ліцей №2 Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Лебедин, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 127
Лип'янський ліцей Лип'янської сільської ради
с. Лип'янка, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Шкільна, 1
Лозуватський ліцей Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Лозуватка, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Михальченків, 58
Матусівський ліцей №1 Матусівської сільської ради
с. Матусів, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Станіславська, 40
Матусівський ліцей №2 Матусівської сільської ради
с. Матусів, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Хмельницького, 257
Надточаївська початкова школа Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади
с. Надточаївка, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Центральна, 76
Нечаєвський ліцей Лип'янської сільської ради
с. Нечаєве, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Костенка, 7
Сигнаївський ліцей Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Сигнаївка, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Незалежності, 54
Скотарівська гімназія Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Скотареве, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Носача Івана, 55 а
Терешківський ліцей Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Терешки, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Покровська, 21
Товмацький ліцей Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Товмач, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Лютого-Лютенка, 10
Топильнянський ліцей Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
с. Топильна, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Шевченка Т.Г., 29-А
Шполянський ліцей №2 Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
Шпола, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Івана Гончара, 95
Шполянський ліцей №5 Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області
Шпола, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Олександра Кунця, 80
Ярославська гімназія Лип'янської сільської ради
с. Ярославка, Шполянський район, Черкаська область, вулиця Молодіжна, 34