Реєстр суб'єктів освітньої діяльності

Заклади загальної середньої освіти

Тернопільська область

Кількість закладів: 759

Увага! Назву закладу освіти вказано червоним, якщо дані в Реєстрі не підтверджені органом управління у сфері освіти.

Тернопіль

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ № 30 ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Калинова, 46
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №11 Тернопільської міської ради Тернопільської області
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Генерала МиронаТарнавського, 6
Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Михайла Вербицького, 3
Тернопільська початкова школа №1 Тернопільської міської ради
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 12а
Тернопільська початкова школа №2 Тернопільскої міської ради
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Василя Стуса, 6
Тернопільська початкова школа №3 Тернопільської міської ради
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Братів Бойчуків, 10
Тернопільська початкова школа №4 Тернопільської міської ради
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Бригадна, 46
Тернопільська початкова школа №5 Тернопільської міської ради
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Степана Будного, 26-А
Тернопільська початкова школа "Ерудит" Тернопільської міської ради
Тернопіль, Тернопільська область, бульвар Данила Галицького, 3 а
Тернопільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 9-А
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ГЕНЕЗИС» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Хліборобна, 26
Тернопільський навчально-реабілітаційний центр Тернопільської обласної ради
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Братів Бойчуків, 6
Тернопільський технічний ліцей Тернопільської міської ради Тернопільської області
Тернопіль, Тернопільська область, вулиця Романа Купчинського, 5-А

Бережани (Тернопільська область)

Бережанський ліцей №1 Бережанської міської ради Тернопільської області
Бережани, Тернопільська область, вулиця Гімназійна, 2
Бережанський ліцей №2 Бережанської міської ради Тернопільської області
Бережани, Тернопільська область, вулиця Степана Бандери, 2
Бережанський ліцей №3 Бережанської міської ради Тернопільської області
Бережани, Тернопільська область, вулиця Садова, 5
Бережанський ліцей Тернопільської обласної ради
Бережани, Тернопільська область, вулиця Руська, 13
Тернопільська обл., Лісниківська загальноосвітня школа Іступеня, Бережанська міська рада
с. Лісники, Бережани, Тернопільська область, вулиця Рогатинська, 150

Кременець (Тернопільська область)

Кременецька гімназія № 3 Кременецької міської ради Тернопільської області
Кременець, Тернопільська область, вулиця Замкова, 41

Чортків (Тернопільська область)

Бережанський район (Тернопільська область)

Біщівська гімназія Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Біще, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 82
Божиківська гімназія Саранчуківської сільської ради
с. Божиків, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 47
Вербівська гімназія Нараївської сільської ради
с. Вербів, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Мазепи, 40
Вільховецька гімназія Саранчуківської сільської ради
с. Вільховець, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Зелена, 72
Волицька початкова школа Нараївської сільської ради
с. Волиця, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 52
Волощинська загальноосвітня школа І ступенів
с. Волощина, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Горішня, 5
Гиновицька початкова школа Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Гиновичі, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 68
Гутиська загальноосвітня школа I ступенів Бережанського району Тернопільської області
с. Гутисько, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка,, 15
Жовнівська філія Потуторського ліцею Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Жовнівка, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Січових Стрільців, 60
Жуківський ліцей ім. Б. Лепкого Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Жуків, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Лепкого, 40
Квітківська загальноосвітня школа І ступеня
с. Квіткове, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Долішня, 51
Комарівська загальноосвітня школа I ступеня
с. Комарівка, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 21
Котівська початкова школа Саранчуківської сільської ради
с. Котів, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 136
Куропатницький ліцей Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Куропатники, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 22
Курянівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нараївської сільської ради
с. Куряни, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 57
Лапшинська гімназія Нараївської сільської ради
с. Лапшин, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Сонячна, 8
Літятинська гімназія Саранчуківської сільської ради
с. Літятин, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 117
Мечищівський ліцей Саранчуківської сільської ради
с. Мечищів, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 76
Надрічнянська гімназія Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Надрічне, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Золочівська, 78
Нараївський заклад загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Нараївської сільської ради
с. Нараїв, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1
Павлівська загальноосвітня школа I ступеня
с. Павлів, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна,, 18
Підвисоцька гімназія Нараївської сільської ради
с. Підвисоке, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 18
Підліснянська загальноосвітня школа І ступеня Бережанського району Тернопільської області
с. Підлісне, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Зелена,, 16
Посухівська початкова школа Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Посухів, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Кульчицької, 2а
Потуторський ліцей Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Потутори, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Некрасова, 42
Рекшинський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Нараївської сільської ради
с. Рекшин, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 50 А
Рибниківська загальноосвітня школа І ступеня
с. Рибники, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 26
Рогачинська загальноосвітня школа І ступеня Бережанської районної ради Тернопільської області
с. Рогачин, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Б.Хмельницького,, 50
Рогачинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нараївської сільської ради
с. Рогачин, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 4
Саранчуківський ліцей Саранчуківської сільської ради
с. Саранчуки, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Личакова, 2
Слов'ятинський ліцей Саранчуківської сільської ради
с. Слов'ятин, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 83/а
Тростянецька початкова школа Саранчуківської сільської ради
с. Тростянець, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 1
Урманська гімназія Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Урмань, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Сонячна, 5
Шибалинська гімназія Бережанської міської ради Тернопільської області
с. Шибалин, Бережанський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1

Борщівський район (Тернопільська область)

Бабинецька початкова школа Борщівської міської ради
с. Бабинці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Підскали, 13
Білівецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дитячий садок"
с. Білівці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Головна, 15
Боришківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І супеня - дитячий садок"
с. Боришківці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 109
Борщівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1
Борщів, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 10
Борщівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2
Борщів, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Л.Курбаса, 7
Бурдяківська гімназія Скала-Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області
с. Бурдяківці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 52-В
Вигодська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Вигода, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Січових Стрільців, 54
Вільховецька загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Вільховець, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 77
Вовковецька загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Вовківці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Гермаківська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Гермаківка, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Митяшкіна, 24
Глибочецька загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Глибочок, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Середина, 1
Горошівська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Горошова, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 15
Дзвиняцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
с. Дзвинячка, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Колонія, 35
Дністровська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Дністрове, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 4
Жилинська загальноосвітня школа І ступеня
с. Жилинці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1
Заліська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Залісся, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 9
Іване-Пустенська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Іване-Пусте, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 62
Констанційська загальноосвітня школа І ступеня
с. Констанція, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 26-а
Королівська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Королівка, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 77
Кривченська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Кривче, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 5 А
Кудринецька загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Кудринці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 19
Ланівецька загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Ланівці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Ринок, 3
Мельнице-Подільська загальноосвітня школа I-III ступенів
смт Мельниця-Подільська, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця І.Франка, 15
Монастирська загальноосвітня школа Іступеня
с. Монастирок, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Королівська, 2
Мушкатівська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Слобідка-Мушкатівська, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Січових Стрільців, 3
Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І ступеня - дитячий садок с. Михайлівка
с. Михайлівка, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Миру, 45а
Озерянська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Озеряни, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 66
Окопівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня -дитячий садок"
с. Окопи, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 42
Панівецька загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Панівці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 43
Пилатківська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Пилатківці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Залужна, 6
Пилипченська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Пилипче, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 256
Сапогівська початкова школа Борщівської міської ради
с. Сапогів, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Прибережна, 40
Скала-Подільська загальноосвітня школа I-II ступенів Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області
смт Скала-Подільська, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 91
Сков'ятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
с. Сков'ятин, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 63
Трубчинська загальноосвітня школа І ступеня
с. Трубчин, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця До Ріжків, 31
Устянська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Устя, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Хриплів, 88
Худиківська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Худиківці, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 25
Циганська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Івана Франка
с. Цигани, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Крегулець, 2
Шупарська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Шупарка, Борщівський район, Тернопільська область, вулиця Лісничівка, 19-А
ЮР'ЯМПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ
с. Юр'ямпіль, Борщівський район, Тернопільська область,

Бучацький район (Тернопільська область)

Бариська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Бариш, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 31
Берем'янська гімназія Бучацької міської ради
с. Берем'яни, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 44
Білявинська початкова школа Бучацької міської ради
с. Білявинці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Горішня, 3
Бобулинська гімназія Бучацької міської ради
с. Бобулинці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1
Бучацька гімназія Бучацької міської ради
Бучач, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця П.Тичини, 13
Бучацька гімназія ім. В.М. Гнатюка
Бучач, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 4
Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №1
Бучач, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 10
Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2
Бучач, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Лисенка, 2
Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Бучач, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Дорошенка, 4-А
Бучацька початкова школа №1 Бучацької міської ради
Бучач, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 9
Бучацька початкова школа №2 Бучацької міської ради
Бучач, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Підгаєцька, 72
Бучацький ліцей
Бучач, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Лисенка, 2
Бучацький ліцей імені Святого Йосафата
Бучач, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Міцкевича, 19
Верб'ятинська початкова школа Бучацької міської ради
с. Верб'ятин, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 1
Возилівська загальноосвітня школа I-IІI ступенів
с. Возилів, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Т. Шевченка, 28
Губинська загальноосвітня школа І ступеня
с. Губин, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Головна, 37
Добропільська гімназія Бучацької міської ради
с. Доброполе, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шляхотська, 1
Дулібська гімназія Бучацької міської ради
с. Дуліби, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 48
Жизномирська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Жизномир, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Т.Шевченка, 136
Жниборідська гімназія Бучацької міської ради
с. Жнибороди, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Ковалівка, 6
Заривинецька гімназія Бучацької міської ради
с. Заривинці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Долішня, 9
Звенигородська гімназія Бучацької міської ради
с. Звенигород, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 31
Зеленська гімназія Бучацької міської ради
с. Зелена, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Середня, 5
Золотопотіцька загальноосвітня школа I-III ступенів
смт Золотий Потік, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Зелена, 1
Киданівська початкова школа Бучацької міської ради
с. Киданів, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 28
Космиринська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Космирин, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 42
Костільницька загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Костільники, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Ліщанецька гімназія Бучацької міської ради
с. Ліщанці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Малозаліщицька початкова школа Бучацької міської ради
с. Заліщики, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 87
Медведівська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Медведівці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 15
Миколаївська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Миколаївка, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 28
Млинківська загальноосвітня школа І ступеня
с. Млинки, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Бічна, 1
Набережнянська загальноосвітня школа І ступеня
с. Набережне, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Горішня, 1
Новопетликівська гімназія Бучацької міської ради
с. Нові Петликівці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 5
Новосільська початкова школа Бучацької міської ради
с. Новосілка, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Новоставська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Новоставці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 92
Озерянська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Озеряни, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 36
Осівецька загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Осівці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 80
Переволоцька загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Переволока, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Гудзова, 46
Передмістянська початкова школа Бучацької міської ради
с. Передмістя, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Сонячна, 1
Пилявська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Пилява, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 66
Пишківська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Пишківці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 78
Підзамочківська гімназія Бучацької міської ради
с. Підзамочок, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Тернопільська, 132
Порохівська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Порохова, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 5
Ріпинецька гімназія Бучацької міської ради
с. Ріпинці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 19
Рублинська загальноосвітня школа І ступеня
с. Рублин, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Рукомиська початкова школа Бучацької міської ради
с. Рукомиш, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 17
Русилівська загальноосвітня школа І ступеня
с. Русилів, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця центральна, 22
Скомороська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
с. Скоморохи, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Сновидівська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Сновидів, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Нова, 2
Сокілецька загальноосвітня школа І ступеня
с. Сокілець, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Горішня, 33
Соколівська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Соколів, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 2
Сороцька гімназія Бучацької міської ради
с. Сороки, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 4
Старопетликівська гімназія Бучацької міської ради
с. Старі Петликівці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Січових Стрільців, 23
Стінківська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Стінка, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 26
Трибухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
с. Трибухівці, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 1
Язловецька загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Язловець, Бучацький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 1

Гусятинський район (Тернопільська область)

Вікнянська гімназія Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Вікно, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 177-А
Гімназія с. Оришківці Копичинецької міської ради
с. Оришківці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 40
Гімназія с.Котівка Копичинецької міської ради
с. Котівка, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 9
Глібівська гімназія Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Глібів, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Костьолок, 88
Гримайлівська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради
смт Гримайлів, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Орлика, 20
Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів села Городниця Чортківського району Тернопільської області
с. Городниця, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 265-А
Загальноосвітня школа I-IІI ступенів села Постолівка Чортківського району Тернопільської області
с. Постолівка, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Раків Кут, 12 А
Загальноосвітня школа І ступеня с. Емелівка Гусятинський район Тернопільська область
с. Ємелівка, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 20
Загальноосвітня школа І ступеня села Майдан Гусятинського району Тернопільської області
с. Майдан, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 5
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Красне Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Красне, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1-Б
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Личківці Чортківського району Тернопільської області
с. Личківці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 36
заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Коцюбинці Васильковецької сільської ради Тернопільської області
с. Коцюбинці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Зелений Кут, 64
Заклад загальної середньої освіти смт Гусятин Чортківського району Тернопільської області
смт Гусятин, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 5
Зеленівська гімназія Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Зелене, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 7
Калагарівська гімназія Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Калагарівка, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Сатанівська, 88
Карашинецька початкова школа ліцею №1 м.Хоростків Хоростківської міської ради Тернопільської області
с. Карашинці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Міцкевича, 1
Крогулецька гімназія Васильковецької сільської ради Тернопільської області
с. Крогулець, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 5
Ліцей №1 м. Копичинці Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області
Копичинці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 21
Ліцей №1 м. Хоростків Хоростківської міської ради Тернопільської області
Хоростків, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Незалежності, 17
Ліцей №2 м. Копичинці Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області
Копичинці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 7
Ліцей №2 м. Хоростків Хоростківської міської ради Тернопільської області
Хоростків, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Івасюка, 3
Ліцей с. Гадинківці Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області
с. Гадинківці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Залізнична, 4
Ліцей с. Яблунів Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області
с. Яблунів, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 42
Ліцей с.Клювинці Хоростківської міської ради Тернопільської області
с. Клювинці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 3
Малобірківська початкова школа Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Малі Бірки, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 11
Малолуцька гімназія Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Мала Лука, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Левицького, 25
Перемилівська гімназія Хоростківської міської ради Тернопільської області
с. Перемилів, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Незалежності, 4
Початкова школа села Вільхівчик Чортківського району Тернопільської області
с. Вільхівчик, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця І.Франка, 3
Початкова школа села Суходіл Чортківського району Тернопільської області
с. Суходіл, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 3
Раштівецька гімназія Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Раштівці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Дубковецька, 1
Саджівецька початкова школа Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Саджівка, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 8
Самолусківська гімназія Гусятинської селищної ради Чортківського району Тернопільської області
с. Самолусківці, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 2
Сидорівська гімназія Гусятинської селищної ради Чортківського району Тернопільської області
с. Сидорів, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Парадна, 1
Сороківська гімназія Хоростківської міської ради Тернопільської області
с. Сорока, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 39
Старонижбірківська гімназія Васильковецької сільської ради Тернопільської області
с. Старий Нижбірок, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 6
Сухоставська філія Ліцею с. Яблунів Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області
с. Сухостав, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Січових Стрільців, 11
Товстенська гімназія Гримайлівської селищної ради Тернопільської області
с. Товсте, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 10
Тудорівська філія Ліцею с. Яблунів Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області
с. Тудорів, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 8
Увислівська гімназія Хоростківської міської ради Тернопільської області
с. Увисла, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Миру, 103
Хлопівська початкова школа ліцею №1 м. Хоростків Хоростківської міської ради Тернопільської області
с. Хлопівка, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 234-д
Целіївська гімназія Васильковецької сільської ради Тернопільської області
с. Целіїв, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Чабарівська гімназія Васильковецької сільської ради Тернопільської області
с. Чабарівка, Гусятинський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 294

Заліщицький район (Тернопільська область)

Буряківська гімназія Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Буряківка, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 16
Ворвулинська гімназія Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Ворвулинці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця І.Франка, 70А, 90
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Блищанка Заліщицького району Тернопільської області
с. Блищанка, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Городок Заліщицького району Тернопільської області
с. Городок, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Повстанська, 1
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Іване-Золоте Заліщицького району Тернопільської області
с. Іване-Золоте, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Т.Шевченка, 77
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Лисичники Заліщицький район Тернопільська область
с. Лисичники, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Угриньківці Заліщицького району Тернопільської області
с. Угриньківці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 46
Загальноосвітня школа I-III ступенів с. Лисівці Заліщицький район Тернопільська область
с. Лисівці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 43
Загальноосвітня школа I-III ступенів с. Поділля Заліщицького району Тернопільської області
с. Поділля, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Зелена, 110а
Загальноосвітня школа I-III ступенів с. Садки Заліщицького р-ну Тернопільської обл.
с. Садки, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 3
Загальноосвітня школа I-III ступенів с. Торське Заліщицький район Тернопільська область
с. Торське, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Вербова, 20
Загальноосвітня школа I-III ступенів смт. Товсте Заліщицького р-ну Тернопільської обл.
смт Товсте, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 2
Загальноосвітня школа І ступеня села Голігради Заліщицького району Тернопільської області
с. Голігради, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Гагаріна, 21Б
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Винятинці Заліщицький район Тернопільська область
с. Винятинці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Заліщики Тернопільської області
Заліщики, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Ольжича, 3 А
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Дорогичівка Заліщицький район Тернопільська область
с. Дорогичівка, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Зозулинці Заліщицький район Тернопільська область
с. Зозулинці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Т. Г. Шевченка, 121
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Касперівці Заліщицького району Тернопільської області
с. Касперівці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 10
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кошилівці Заліщицького р-ну Тернопільської обл.
с. Кошилівці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Незалежності, 70
Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільська обл.
Заліщики, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця С. Бандери, 68
ЗОШ І-ІІ ступенів при Заліщицькому комунальному дитячому санаторію
Заліщики, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 2
Комунальна установа «Гімназія с.Бедриківці» Заліщицької міської ради
с. Бедриківці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 83
Комунальна установа «Гімназія с.Дзвиняч» Заліщицької міської ради
с. Дзвиняч, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Нагірянка, 8
Комунальна установа «Гімназія с.Дунів» Заліщицької міської ради
с. Дунів, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1
Комунальна установа «Гімназія с.Колодрібка» Заліщицької міської ради
с. Колодрібка, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Жаберівка, 159
Комунальна установа «Гімназія с.Новосілка» Заліщицької міської ради
с. Новосілка, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 46
Комунальна установа «Початкова школа с.Вигода» Заліщицької міської ради
с. Вигода, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Українська, 8
Комунальна установа «Початкова школа с.Виноградне» Заліщицької міської ради
с. Виноградне, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Миру, 2
Литячівська гімназія Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Литячі, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Нагорянська початкова школа Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Нагоряни, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 1
Нирківська загальноосвітня школа I-III ступенів
с. Нирків, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 10
Обласний заклад освіти "Заліщицький обласний багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр"
Заліщики, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця С.Бандери, 68
Синьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заліщицький р-н Тернопільська обл.
с. Синьків, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 46
Солоненська початкова школа Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Солоне, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Зелена, 1
Устечківська гімназія Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Устечко, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 2
Хмелівська початкова школа Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Хмелева, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Польська Гора, 1
Шипівська гімназія Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Шипівці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 31
Шутроминська початкова школа Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Шутроминці, Заліщицький район, Тернопільська область, вулиця Івана Франка, 5

Збаразький район (Тернопільська область)

Бодаківський ліцей Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Бодаки, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 7
Бутинський ліцей Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Бутин, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 8
Великовікнинський ліцей Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Великі Вікнини, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Маньковського, 52
Великокунинецька гімназія Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Великий Кунинець, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 16
Вишнівецький ліцей Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
смт Вишнівець, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 21
Гніздичненський ліцей Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Гніздичне, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Широка, 2
Доброводівський ліцей імені Олександра Смакули Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Доброводи, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 6
Добромірківська початкова школа Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Добромірка, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Л.Українки, 40
Заклад загальної середньої освіти "Вищелуб'янська гімназія" Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Вищі Луб'янки, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця І.Франка, 66
Заклад загальної середньої освіти "Киданецька гімназія" Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Киданці, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 5
Заклад загальної середньої освіти "Кобильська гімназія" Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Кобилля, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 20
Заклад загальної середньої освіти "Красносільська гімназія" Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Красносільці, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 6
Заклад загальної середньої освіти "Максимівська гімназія" Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Максимівка, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Тараса Шевченка, 21
Заклад загальної середньої освіти "Синявська гімназія" Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Синява, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця П. Турського, 10
Заклад загальної середньої освіти "Шимковецька гімназія" Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Шимківці, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 18
Залісецький ліцей імені Андрія Чабана Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Залісці, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шевченківська, 10
Залужанський ліцей Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Залужжя, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця І.Франка, 26
Зарудянський ліцей Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Заруддя, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 4-А
Збаразький ліцей № 1 Збаразької міської ради Тернопільської області
Збараж, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Родини Білинських, 2
Збаразький ліцей № 2 імені Івана Франка Збаразької міської ради Тернопільської області
Збараж, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Чорновола, 1
Збаразький ліцей Тернопільської обласної ради
Збараж, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Д. Галицького, 52
Колодненський ліцей Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Колодне, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 3
Котюжинська гімназія Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Котюжини, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Сільська, 26
Коханівська гімназія Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Коханівка, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Василя Борисевича, 19
Кривчиківська гімназія Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Кривчики, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 123
Нижчелуб'янківський ліцей Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Нижчі Луб'янки, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Богдана Хмельницького, 1
Старовишнівецький ліцей Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Старий Вишнівець, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шлях, 50-А
Стриївський ліцей Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Стриївка, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 1-А
Філія "Новиківська початкова школа" Доброводівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
с. Новики, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Незалежності, 6
Філія "Опрілівська початкова школа" Доброводівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
с. Опрілівці, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця І.Франка, 1
Черниховецький ліцей Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Чернихівці, Збаразький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 36

Зборівський район (Тернопільська область)

Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Годова Зборівського району Тернопільської області
с. Годів, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Шаповалова, 1
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Жабиня Зборівського району Тернопільської області
с. Жабиня, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 22
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Манаєва Зборівського району Тернопільської області
с. Манаїв, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 1
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Пліснян Зборівського району Тернопільської області
с. Плісняни, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Нова, 41
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Ратищів Зборівського району Тернопільської області
с. Ратищі, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Набережна, 3
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Розгадова Зборівського району Тернопільської області
с. Розгадів, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Бережанська, 41
Загальноосвітня школа I-II ступенів с.Богданівки Тернопільського району Тернопільської області
с. Богданівка, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 79
Загальноосвітня школа I-II ступенів с.Осташівців Зборівського району Тернопільської області
с. Осташівці, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 180
Загальноосвітня школа I-III ступенів №2 м. Зборова Зборівського району Тернопільської області
Зборів, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Богдана Хмельницького, 7
Загальноосвітня школа I-III ступенів с. Загір'я Зборівського району Тернопільської області
с. Загір'я, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 59
Загальноосвітня школа I-III ступенів с. Мильного Зборівського району Тернопільської області
с. Мильне, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Красовеччина, 27
загальноосвітня школа I-III ступенів с. Олієва Зборівського району Тернопільської області
с. Оліїв, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Залозецька, 7
Загальноосвітня школа І ступеня с. Бліх Зборівського району Тернопільської області
с. Бліх, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Сонячна, 17
Загальноосвітня школа І ступеня с. Калинівка Зборівського району Тернопільської області
с. Калинівка, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Білоголів Зборівського району Тернопільської області
с. Білоголови, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Кабарівців Зборівського району Тернопільської області
с. Кабарівці, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 16
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Кального Зборівського району Тернопільської області
с. Кальне, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Ренева Залозецької селищної ради Тернопільської області
с. Ренів, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Озерна, 95
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Серетця Зборівського району Тернопільської області
с. Серетець, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 6
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Зборова Зборівського району Тернопільської області
Зборів, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Гоголя, 12
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Перепельників Зборівського району Тернопільської області
с. Перепельники, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Горбанівська, 4
Зарудянська гімназія Зборівської міської ради Тернопільської області
с. Заруддя, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Колгоспна, 2
Зборівська державна українська гімназія ім. Романа Завадовича
Зборів, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Богдана Хмельницького, 5
Кобзарівська загальноосвітня школа I-III ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області
с. Кобзарівка, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 31
КУРІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ МИКОЛИ БЕНЦАЛЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
с. Курівці, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 4а
Озернянський ліцей Тернопільського району Тернопільської області
с. Озерна, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Зарудка, 1
Початкова школа с. Нестерівців Тернопільського району Тернопільської області
с. Нестерівці, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Горішня, 176
Початкова школа с. Сировари Тернопільського району Тернопільської області
с. Сировари, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Зелена, 336
Початкова школа села Бзовиця Зборівської міської ради Тернопільської області
с. Бзовиця, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 4
Початкова школа села Гарбузів Зборівської міської ради Тернопільської області
с. Гарбузів, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1
Початкова школа села Славна Зборівської міської ради Тернопільської області
с. Славна, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Церковна, 1
Цебрівська гімназія Тернопільського району Тернопільської області
с. Цебрів, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 5
Чернихівська загальноосвітня школа I-III ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області
с. Чернихів, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Ровиська, 5
Ярчовецька гімназія Зборівської міської ради Тернопільської області
с. Ярчівці, Зборівський район, Тернопільська область, вулиця Молодіжна, 13

Козівський район (Тернопільська область)

Августівська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Августівка, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1
Бишківська гімназія Козівської селищної ради
с. Бишки, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 17
Будилівська початкова школа Козівської селищної ради
с. Будилів, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 18
Вівсянська гімназія Козівської селищної ради
с. Вівся, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 2
Геленківська філія Козівського ліцею №1 Козівської селищної ради
с. Геленки, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 74
Глинська гімназія Козівської селищної ради
с. Глинна, Козівський район, Тернопільська область, вулиця шкільна, 1
Городищенський ліцей Козівської селищної ради
с. Городище, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 10
Денисівська гімназія імені Іванни Блажкевич Купчинецької сільської ради
с. Денисів, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Дибщенська гімназія Козівської селищної ради
с. Дибще, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Золотослобідська гімназія Козівської селищної ради
с. Золота Слобода, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 104
Ішківська гімназія Купчинецької сільської ради
с. Ішків, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 38
Йосипівківська загальноосвітня школа І ступеня
с. Йосипівка, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Надрічна, 1
Кальненська гімназія Козівської селищної ради
с. Кальне, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 4
Козівський ліцей №1 Козівської селищної ради
смт Козова, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Соборна, 9
Козівський ліцей №2 Козівської селищної ради
смт Козова, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Вітошинського, 14
Козівський ліцей ім.В.Герети Козівської селищної ради
смт Козова, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 7
Козлівський ліцей Козлівської селищної ради
смт Козлів, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Галицька, 14
Конюхівський ліцей Козівської селищної ради
с. Конюхи, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 87
Кривенська гімназія Козівської селищної ради
с. Криве, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Косівка, 4
Купчинецька загальноосвітня школа I-III ступенів Купчинецької сільської ради Тернопільської області
с. Купчинці, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Франка, 34
Олесинська гімназія Козівської селищної ради
с. Олесине, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 37
Плотичанська початкова школа Козівської селищної ради
с. Плотича, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 35
Таурівська гімназія Козлівської селищної ради
с. Таурів, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 15
Теофіпільська гімназія Козівської селищної ради
с. Теофіпілка, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Мічуріна, 38
Ценівська гімназія Козівської селищної ради
с. Ценів, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 21
Щепанівська початкова школа Козівської селищної ради
с. Щепанів, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 12
Яструбівська гімназія Купчинецької сільської ради
с. Яструбове, Козівський район, Тернопільська область, вулиця Промислова, 9

Кременецький район (Тернопільська область)

Башуківська загальноосвітня школа I-II ступенів Лопушненської сільської ради Тернопільської області
с. Башуки, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Збаразька, 4
Богданівська початкова школа Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Богданівка, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Арсена Свередюка, 1
Бонівецька початкова школа Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Бонівка, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Вишнівецька, 16 а
Будківська гімназія Почаївської міської ради Тернопільської області
с. Будки, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Дружби, 30
Великобережецька загальноосвітня школа I-III ступенів Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Великі Бережці, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 55-А
Великогорянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лопушненської сільської ради Тернопільської області
с. Велика Горянка, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 9
Великомлинівецька початкова школа Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Великі Млинівці, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Спортивна, 2
Волинський ліцей імені Нестора Літописця Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Підлісці, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Почаївська, 1
Гаївська гімназія Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Гаї, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 8
Жолобівська гімназія Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Жолоби, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 28
Катеринівська гімназія Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Катеринівка, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 10
Кімнатецька загальноосвітня школа I-III ступенів Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Кімната, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 2
Колосівська гімназія Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Колосова, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 5
Комарівська гімназія Почаївської міської ради Тернопільської області
с. Комарівка, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 21
Крижівська гімназія Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Крижі, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Підмурного, 13
Крутнівська загальноосвітня школа I-II ступенів Лопушненської сільської ради Тернопільської області
с. Крутнів, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 30
Куликівська початкова школа Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Куликів, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 54
Лідихівська загальноосвітня школа I-III ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області
с. Лідихів, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 5
Лосятинська гімназія Почаївської міської ради Тернопільської області
с. Лосятин, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Варшавська, 14
Млинівецька гімназія Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Млинівці, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Новоолексинецька гімназія Лопушненської сільської ради Тернопільської області
с. Новий Олексинець, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Героїв Небесної Сотні, 15
Підлісецька гімназія Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Підлісці, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Перемоги, 6
Плосківська гімназія Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Плоске, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 46
Попівецька гімназія Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Попівці, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 2
Початкова школа с. Іква Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Іква, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Молодіжна, 1
Раславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Лопушненської сільської ради Тернопільської області
с. Раславка, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Л.Українки, 47
Ридомильська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області
с. Ридомиль, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Криворукова, 20
Розтоцька загальноосвітня школа I-II ступенів Лопушненської сільської ради Тернопільської області
с. Розтоки, Кременецький район, Тернопільська область, площа Миру, 4
Савчицька початкова школа Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Савчиці, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Миру, 23
Староолексинецька загальноосвітня школа I-III ступенів Лопушненської сільської ради Тернопільської області
с. Старий Олексинець, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Перемоги, 15
Старопочаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області
с. Старий Почаїв, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 65
Устечківська гімназія Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області
с. Устечко, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 4-Б
Філія Борщівська початкова школа Лосятинської гімназії Почаївської міської ради, Тернопільської області
с. Борщівка, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 81
Чугалівська початкова школа Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Чугалі, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Сокіля, 1
Шпиколоська гімназія Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Шпиколоси, Кременецький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 17

Лановецький район (Тернопільська область)

Ванжулівська початкова школа Лановецької міської ради Кременецького району Тернопільської області
с. Ванжулів, Лановецький район, Тернопільська область, вулиця Першотравнева, 79
Волицька філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
с. Волиця, Лановецький район, Тернопільська область, вулиця Б. Хмельницького, 27
Заклад загальної середньої освіти "Карначівська гімназія" Збаразької міської ради Тернопільської області
с. Шили, Лановецький район, Тернопільська область, вулиця Героїв Майдану, 3
Москалівська початкова школа Лановецької міської ради Кременецького району Тернопільської області
с. Москалівка, Лановецький район, Тернопільська область, вулиця Марчука Івана, 3
Пахинська загальноосвітня школа І ступеня Лановецької районної ради Тернопільської області
с. Пахиня, Лановецький район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 16
Снігурівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Борсуківської сільської ради Тернопільської області
с. Снігурівка, Лановецький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 15

Монастириський район (Тернопільська область)

Велеснівська гімназія з початковою школою ім. В.М. Гнатюка Монастириської міської ради
с. Велеснів, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Нагірянка, 44
Вербківська філія Коропецького ліцею ім. М. Каганця Коропецької селищної ради
с. Вербка, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 7а
Висоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастириської міської ради
с. Високе, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Чорновола, 1
Вістрянська філія Коропецького ліцею ім. М.Каганця Коропецької селищної ради
с. Вістря, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця М. Грушевського, 36
Гончарівська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою Монастириської міської ради
с. Гончарівка, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 45
Гориглядівська гімназія Коропецької селищної ради
с. Горигляди, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 30
Горішньослобідська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою Монастириської міської ради
с. Горішня Слобідка, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 24
Горожанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастириської міської ради
с. Горожанка, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Першотравнева, 70
Григорівська гімназія з початковою школою Монастириської міської ради
с. Григорів, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 99
Доброводівська гімназія з початковою школою Монастириської міської ради
с. Доброводи, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 54
Дубенківська гімназія з початковою школою Монастириської міської ради
с. Дубенка, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 49
Завадівська гімназія з початковою школою Монастириської міської ради
с. Завадівка, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 38
Задарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастириської міської ради
с. Задарів, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Перемоги, 38
Ковалівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастириської міської ради
с. Ковалівка, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 139
Комарівська філія Монастириського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастириської міської ради
с. Комарівка, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 5
Коропецький ліцей ім. М. Каганця Коропецької селищної ради
смт Коропець, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця М.Каганця, 28
Коропецький обласний ліцей - інтернат з посиленою військово - фізичною підготовкою
смт Коропець, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця М.Каганця, 3-А
Красіївська загальноосвітня школа І ступеня Монастириського району Тернопільської області
с. Красіїв, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 79
Марківська початкова школа з дошкільним відділенням Монастириської міської ради
с. Маркова, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 9
Монастириський заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів Монастириської міської ради
Монастириська, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Січових Стрільців, 2
Олешівська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою Монастириської міської ради
с. Олеша, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 31
Підгороднянська початкова школа Монастириської міської ради
Монастириська, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Долішня, 4
Підліснянська загальноосвітня школа I-II ступенів Монастириського району Тернопільської області
с. Підлісне, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 11
Світлянська філія Коропецького ліцею ім. М. Каганця Коропецької селищної ради
с. Світле, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Вадівська, 46А
Устя-Зеленська гімназія з початковою школою Монастириської міської ради
с. Устя-Зелене, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 7
Швейківська гімназія з початковою школою Монастириської міської ради
с. Швейків, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Яргорівська гімназія з початковою школою Монастириської міської ради
с. Яргорів, Монастириський район, Тернопільська область, вулиця Підлісна, 118

Підволочиський район (Тернопільська область)

Богданівська початкова школа Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Богданівка, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 64
Галущинська гімназія Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Галущинці, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Відродження, 62
Жеребківська гімназія Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Жеребки, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 56
Кам'янківська загальноосвітня школа I-III ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Кам'янки, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 32-А
Качанівська загальноосвітня школа I-III ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Качанівка, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 16
Клебанівська початкова школа Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Клебанівка, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Івана Франка, 67
Колодіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області
с. Колодіївка, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Задвір Верхня, 2
Кошляківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Скориківської сільської ради Тернопільської області
с. Кошляки, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 30
Новосільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради
с. Нове Село, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Івана Франка, 48
Підволочиська гімназія імені Івана Франка Підволочиської селищної ради Тернопільської області
смт Підволочиськ, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Патріарха Мстислава, 54
Підволочиська загальноосвітня школа I-III ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області
смт Підволочиськ, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Д.Галицького, 90
Рожиська початкова школа Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Рожиськ, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 32
Росохуватецька початкова школа Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Росохуватець, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 48
Скориківська загальноосвітня школа I-ІII ступенів Скориківської сільської ради Тернопільської області
с. Скорики, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Зелена, 26-А
Супранівська гімназія Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Супранівка, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 21
Токівська загальноосвітня школа I-III ступенів Скориківської сільської ради Тернопільської області
с. Токи, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Т.Г.Шевченка, 42
Турівська гімназія Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Турівка, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Т.Шевченка, 45
Хмелиськівська гімназія Підволочиської селищної ради Тернопільської області
с. Хмелиська, Підволочиський район, Тернопільська область, вулиця Б. Хмельницького, 38

Підгаєцький район (Тернопільська область)

Боківська загальноосвітня школа І ступеня Підгаєцької районної ради Тернопільської області
с. Боків, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 11
Вербівська загальноосвітня школа I-II ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Вербів, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Молодіжна, 1
Гнильченська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Гнильче, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 11
Голгочанська загальноосвітня школа I-III ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Голгоча, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 10
Завалівська загальноосвітня школа I-III ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Завалів, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 32А
Литвинівська загальноосвітня школа I-III ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Литвинів, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Бережанська, 104
Мирненська загальноосвітня школа I-II ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Мирне, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 99
Мужилівська загальноосвітня школа I-II ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Мужилів, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 6
Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Новосілка, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Загора, 67
Носівська загальноосвітня школа I-II ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Носів, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Івана Франка, 4а
Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського Підгаєцької міської ради Тернопільської області
Підгайці, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 59
Підгаєцька початкова школа Підгаєцької міської ради Тернопільської області
Підгайці, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Боднарська, 8-а
Сільцівська загальноосвітня школа I-II ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Сільце, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Угринівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Угринів, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 61
Шумлянська гімназія Саранчуківської сільської ради
с. Шумляни, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 65
Юстинівська загальноосвітня школа І ступеня Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Юстинівка, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 23
Яблунівська загальноосвітня школа І ступеня Підгаєцької міської ради Тернопільської області
с. Яблунівка, Підгаєцький район, Тернопільська область, вулиця Галицька, 91

Теребовлянський район (Тернопільська область)

Багатківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Золотниківської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
с. Багатківці, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Богдана Хмельницького, 18
Буданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Білобожницької сільської ради Тернопільської області
с. Буданів, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 6а
Варваринська гімназія Микулинецької селищної ради
с. Варваринці, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Братів Шкамбар, 42
Великоговилівська гімназія Хоростківської міської ради Тернопільської області
с. Великий Говилів, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Олесницького Є., 26
Гайворонківська загальноосвітня школа I-II ступенів
с. Гайворонка, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 29
Глещавецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Теребовлянського району Тернопільської області
с. Глещава, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 10
Гниловодівська загальноосвітня школа I-II ступенів Теребовлянської районної ради Тернопільської області
с. Гвардійське, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 33
Дарахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради
с. Дарахів, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Сонячна, 49
Дворічанська початкова школа Микулинецької селищної ради
с. Дворіччя, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця М.Грушевського, 20,а
Дружбівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів
смт Дружба, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 12-А
Заздрістська гімназія імені Йосифа Сліпого Микулинецької селищної ради
с. Заздрість, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Йосифа Сліпого, 97
Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянського району Тернопільської області
с. Іванівка, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Ринок, 12
Ілавченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянського району Тернопільської області
с. Ілавче, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 46
Кобиловолоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області
с. Кобиловолоки, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 1
Конопківська загальноосвітня школа І ступеня - філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів
с. Конопківка, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Ладичинська, 2
Кривківська загальноосвітня школа І ступеня Теребовлянського району Тернопільської оласті
с. Кривки, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Зелена, 5
Ладичинська гімназія Микулинецької селищної ради
с. Ладичин, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Денеки В., 38
Маловодівська загальноосвітня школа I-II ступенів Теребовлянського району Тернопільської області
с. Маловоди, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 8
Микулинецький опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Микулинецької селищної ради
смт Микулинці, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця 8 березня, 19
Налузька загальноосвітня школа - садок І ступеня
с. Налужжя, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Дружби, 42
Опорний заклад Лошнівська загальноосвітня школа I-III ступенів Теребовлянської міської ради Тернопільської області
с. Лошнів, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 44
Опорний заклад Теребовлянська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Теребовлянської міської ради Тернопільської області
Теребовля, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Січових Стрільців, 51-А
Острівецька загальноосвітня школа I-III ступенів, що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради
с. Острівець, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 13
"Підгайчицька загальноосвітня школа I-II ступенів", що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради
с. Підгайчики, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 16
"Плебанівська загальноосвітня школа I-II ступенів", що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради
с. Плебанівка, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Князя Василька, 19
Різдвянська гімназія Микулинецької селищної ради
с. Різдвяни, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Колгоспна, 1
Сороцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Теребовлянського району Тернопільської області
с. Сороцьке, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Нова, 37
Струсівський обласний мистецький ліцей
с. Струсів, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Миру, 3 А
"Теребовлянська загальноосвітня школа I-III ступенів №2", що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради
Теребовля, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Січових Стрільців, 23
"Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей", що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради
Теребовля, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 188
Теребовлянський академічний ліцей імені Ярослави Стецько
Теребовля, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Застіноцька, 41
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр
Теребовля, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Залізнична, 8
Тернопільський обласний ліцей "Знамення"
с. Зарваниця, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Климентія Шептицького, 53
Хмелівська гімназія Микулинецької селищної ради
с. Хмелівка, Теребовлянський район, Тернопільська область, вулиця Сонячна, 18

Тернопільський район (Тернопільська область)

Байковецька гімназія Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
с. Байківці, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Січових Стрільців, 12
Великолуцька початкова школа - філія Мишковицького ліцею Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
с. Велика Лука, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 15
Загальноосвітня школа - садок І ступеня села Забойки Тернопільського району, Тернопільської області.
с. Забойки, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Нижня Руська, 1
Кип'ячківська ЗОШ 1 ступеня - дитячий садок
с. Кип'ячка, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця І. Франка, 5
Комунальний заклад Буцнівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
с. Буцнів, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Т.Г.Шевченка, 34
Комунальний заклад Великоберезовицька початкова школа Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
смт Велика Березовиця, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Національного Відродження, 46
Комунальний заклад Великоберезовицький ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
смт Велика Березовиця, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 4
Комунальний заклад "Великобірківський ліцей імені Степана Балея"
смт Великі Бірки, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Комунальний заклад Драганівська загальноосвітня школа І ступеня Тернопільської районної ради, Тернопільської області
с. Драганівка, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Листопадова, 69-А
Комунальний заклад Лучківська гімназія Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
с. Лучка, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 34
Комунальний заклад Мишковицький ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
с. Мишковичі, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 27
Комунальний заклад Настасівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
с. Настасів, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 301
Комунальний заклад Острівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
с. Острів, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 216
Комунальний заклад Петриківська гімназія Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
с. Петриків, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Шептицького, 146-Б
Комунальний заклад Серединківська початкова школа Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області
с. Серединки, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Серединецька, 82
Комунальний заклад "Смиковецька початкова школа"
с. Смиківці, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Бандери, 38
Початкова школа села Чернелів-Руський Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
с. Чернелів-Руський, Тернопільський район, Тернопільська область, вулиця Заводська, 24

Чортківський район (Тернопільська область)

Антонівська початкова школа Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Антонів, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 2
Білобожницька загальноосвітня школа I-ІII ступенів
с. Білобожниця, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Лесі Українки, 5
Великочорнокінецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
с. Великі Чорнокінці, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 10
Давидківська гімназія Колиндянської сільської ради Тернопільської області
с. Давидківці, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Ліни Костенко, 15
Заболотівська гімназія імені Романа Шухевича Нагірянської сільської ради
с. Заболотівка, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Незалежності, 80
Звиняцька гімназія імені Михайла Галущинського Білобожницької сільської ради Тернопільської області
с. Звиняч, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 21
Капустинська початкова школа Нагірянської сільської ради
с. Капустинці, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 15
Колиндянська загальноосвітня школа I-ІII ступенів
с. Колиндяни, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Грушевського, 99
Косівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів Білобожницької сільської ради Тернопільської області
с. Косів, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Івана Франка, 17-А
Кривеньківська гімназія Гусятинської селищної ради Чортківського району Тернопільської області
с. Кривеньке, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 3
Милівецька гімназія Нагірянської сільської ради
с. Милівці, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Івана Франка, 1
Мухавська гімназія Нагірянської сільської ради
с. Мухавка, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Незалежності, 10
Нагірянська гімназія Нагірянської сільської ради
с-ще Нагірянка, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 37
Початкова школа с. Ромашівка
с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 6
Початкова школа села Коцюбинчики Чортківського району Тернопільської області
с. Коцюбинчики, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 11
Пробіжнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Колиндянської сільської ради Тернопільської області
с. Пробіжна, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Героїв Небесної Сотні, 1
Ридодубівська гімназія Білобожницької сільської ради Тернопільської області
с. Ридодуби, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 12
Свидівська гімназія Товстенської селищної ради Тернопільської області
с. Свидова, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця С. Бандери, 72
Сосулівська гімназія Нагірянської сільської ради
с. Сосулівка, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Сагайдачного, 46
Староягільницька гімназія Нагірянської сільської ради
с. Стара Ягільниця, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 6
Тарнавська загальноосвітня школа І ступеня
с. Тарнавка, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Л. Українки, 13а
Товстеньківська гімназія Колиндянської сільської ради Тернопільської області
с. Товстеньке, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 47
Улашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нагірянської сільської ради
с. Улашківці, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 55
Чорнокінецько-Волянська гімназія Колиндянської сільської ради Тернопільської області
с. Чорнокінецька Воля, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Шманьківська загальноосвітня школа I-II ступенів Заводської селищної ради Чортківського району Тернопільської області
с. Шманьківці, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Степана Чарнецького, 16
Шульганівська гімназія Нагірянської сільської ради
с. Шульганівка, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 138
Ягільницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нагірянської сільської ради
с. Ягільниця, Чортківський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 20

Шумський район (Тернопільська область)

Андрушівський заклад загальної середньої освіти І-IIІ ступенів
с. Кутянка, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Українська, 36
Биковецька гімназія Шумської міської ради
с. Биківці, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Садова, 14
Бірківська гімназія Шумської міської ради
с. Бірки, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 14
Боложівська гімназія Шумської міської ради
с. Боложівка, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Кооперативна, 5
Бриківська гімназія Шумської міської ради
с. Бриків, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Українська, 39
Васьковецька гімназія Шумської міської ради
с. Васьківці, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шевченка, 27
Великодедеркальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
с. Великі Дедеркали, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 50
Великодедеркальська комунальна дитячо-юнацька спортивна школа
с. Великі Дедеркали, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 50
Великодедеркальська мистецька школа Великодедеркальської сільської ради
с. Великі Дедеркали, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 54А
Великодедеркальський заклад дошкільної освіти
с. Великі Дедеркали, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 61
Великоіловицька гімназія імені Г.М.Петрука-Попика Шумської міської ради
с. Велика Іловиця, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Миру, 2
Вілійський заклад загальної середньої освіти Шумської міської ради
с. Вілія, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 17
Жолобківська гімназія Шумської міської ради
с. Жолобки, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Садова, 4
Залісцівський заклад загальної середньої освіти Шумської міської ради
с. Залісці, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Каштанова, 11
Кордишівська гімназія Шумської міської ради
с. Кордишів, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Українська, 26
Літовищенська гімназія Шумської міської ради
с. Літовище, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Миру, 2
Людвищенська гімназія Шумської міської ради
с. Людвище, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Б.Хмельницького, 67
Малосадківська початкова школа Шумської міської ради
с. Малі Садки, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Центральна, 57
Мізюринська загальноосвітня школа І ступеня
с. Мізюринці, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Пришкільна, 1
Обицька гімназія Шумської міської ради
с. Обич, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Підгаєцька початкова школа Кременецької міської ради Тернопільської області
с. Підгайці, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Радошівська загальноосвітня школа І ступеня
с. Радошівка, Шумський район, Тернопільська область, вулиця В.Матевощука, 8
Радошівська загальноосвітня школа І ступеня
с. Радошівка, Шумський район, Тернопільська область,
Рохманівська гімназія - філія Шумського опорного закладу загальної середньої освіти Шумської міської ради
с. Рохманів, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Івана Франка, 58
Садківська гімназія Великодедеркальської сільської ради Тернопільської області
с. Садки, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 2
Стіжоцька гімназія Шумської міської ради
с. Стіжок, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 22
Суразький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
с. Сураж, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Рудка, 1
Темногаєцька гімназія Великодедеркальської сільської ради Тернопільської області
с. Темногайці, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Тетильківська гімназія Шумської міської ради
с. Тетильківці, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 49-а
Тилявський заклад загальної середньої освіти Шумської міської ради
с. Тилявка, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 5
Угорська гімназія Шумської міської ради
с. Угорськ, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Шкільна, 1
Цеценівська гімназія Шумської міської ради
с. Цеценівка, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Нова, 6
Шумбарська гімназія Шумської міської ради
с. Шумбар, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Горбівці, 60 а
Шумський ліцей Шумської міської ради
Шумськ, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Українська, 61 б
Шумський опорний заклад загальної середньої освіти Шумської міської ради
Шумськ, Шумський район, Тернопільська область, вулиця Українська, 39